Znajdź wycieczkę dla siebie!
Region
Ilość dni
Wyjazd z
rodzaj
zakres cenowy(zł)
Zakopane
1 dni
zł/os
Miejsce Zakopane
Termin do uzgodnienia
Wyjazd z
Transport autokar
Kategoria Wycieczki szkolne
opis wycieczki

Wyjazd w godzinach porannych. 
Pierwszym punktem wycieczki jest wyjazd i zjazd kolejką linowo-terenową na Gubałówkę-trasą o długości 1338 metrów, która rozpościera się od Krupówek aż na sam szczyt. 


Kolejną atrakcją jest zwiedzanie skoczni im. Stanisława Marusarza, zwanej Wielką Krokwią.


Po zobaczeniu tego ważnego dla każdego kibica, lubiącego skoki narciarskie obiektu następuje oprowadzenie po starych, drewnianych kościołach, m.in. Kościele pod wezwaniem Świętego Antoniego z Padwy. 


Całość wycieczki wieńczy spacer malowniczymi Krupówkami. 


Dodatkowo grupa może wkomponować w program obiad lub wybrać wieczorną wizytę w teatrze.

Informacje

Cena skalkulowana dla 50 uczniów + 3 opiekunów 

Cena zawiera
  • transport wygodnym autokarem,
  • opłaty parkingowe oraz drogowe,
  • ubezpieczenie NNW (suma ubezpieczenia 5000 zł),
  • opiekę przewodnika,
  • opiekę pilota wycieczek,
  • bezpłatne miejsca dla 3 opiekunów,
  • gadżet od firmy dla każdego uczestnika wycieczki,
  • fotorelację ( za zgodą grupy).


Zobacz także
Góry Świętokrzyskie
2 dni
zł/os
Góry Świętokrzyskie to jedne z najstarszych gór w Polsce. Kojarzą się głownie ze Stefanem Żeromskim i podaniami ludowymi o sabatach czy czarownicach i jest w tym trochę prawdy, ponieważ góry te są bardzo tajemnicze.-pełne jaskiń, rumowisk czy formacji skalnych. Oprócz nich województwo świętokrzyskie posiada inne ciekawe miejsca takie jak Chęciny, Nową Słupię, Krajno, Tokarnię czy samą ich stolicę- Kielce.
Krynica-Zdrój
1 dni
zł/os
Wycieczka do Krynicy to moc atrakcji takich jak: kolejka na Górę Parkową, zjeżdżalnia pontonowa, rajskie ślizgawki czy też odwiedzenie pasieki pszczół .. Dodatkowo spędzenie czasu w wyjątkowej atmosferze przy ognisku z koleżankami i kolegami z kubkiem herbaty w ręku.
Łańcut
1 dni
zł/os
Głównym punktem wycieczki jest Zamek w Łańcucie, który jest jedną z najpiękniejszych rezydencji arystokratycznych w Polsce. Słynie ze znakomitych wnętrz mieszkalnych oraz niezwykle interesującej kolekcji pojazdów konnych
Łódź
2 dni
zł/os
Łódź jest trzecim miastem w Polsce pod względem liczby ludności i czwartym pod względem wielkości, dlatego miejsce te musi zawierać w sobie różne perełki architektoniczne czy też historyczne, takie jak Muzeum Farmacji, Muzeum Kanału Dętka, ulicę Piotrkowską, teren byłego getta i wiele innych.
Niedzica
1 dni
zł/os
W ofercie przygotowanej dla Państwa pod nazwą "Niedzica" znajdują się trzy różne i ciekawe atrakcje: -zwiedzanie Zamku w Niedzicy, -rejs po Jeziorze Czorsztyńskim, -zabawa w parku rozrywki.
Ojcowski Park Narodowy
1 dni
zł/os
Ojcowski Park Narodowy jest najmniejszym polskim parkiem narodowym. Leży w południowej części Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej, zaledwie 16 km od Krakowa. Na terenie parku występują zarówno ciekawe formy krasowe, m.in. ostańce, jaskinie, wąwozy jak i bogata fauna w skład której wchodzi wiele gatunków górskich i stepowych.
Wadowice + Park Rozrywki Inwałd- coś dla duszy i coś dla ciała
1 dni
zł/os
Wyjazd do Wadowic i Parku Inwałd stanowi dobre połączenie dla duszy i ciała. Zwiedzanie domu rodzinnego Jana Pawła II kryje w sobie chwilę zadumy i przemyśleń, zaś po niej następuje czas na porcję rozrywki i nauki zarazem.
Warszawa
3 dni
zł/os
Wycieczka stworzona dla osób, które po raz pierwszy chcą odwiedzić stolicę Polski. Zawiera miejsca, które powinien odwiedzić każdy z nas przynajmniej raz w życiu, a pomimo tego, że nie widział ich na żywo zapewne słyszał o nich nie raz w szeroko pojętych mass mediach. Ciekawostka dla podróżników : Odwiedź ul. Kanonii gdzie znajduje się dzwon odlany w 1646 r. Według legendy jeśli pomyślisz życzenie i dotkniesz dzwonu, to marzenie się spełni.

Zapytaj o tą wycieczkę

Masz pytanie dotyczące tej wycieczki, skontaktuj się z nami, odpowiemy na nie w najbliższej możliwej chwili:

imię i nazwisko
firma/instytucja
adres e-mail
nr telefonu
Wybrana wycieczka
treść

wybierz miejsce wyjazdu

Prosimy o wybranie miejsca wyjazdu w celu dopasowania oferty:

Wyjazd z