Znajdź wycieczkę dla siebie!
Region
Ilość dni
Wyjazd z
rodzaj
zakres cenowy(zł)
Świat w pigułce ! WIOSKI ŚWIATA
1 dni
zł/os
Miejsce Kraków
Termin wycieczki od 1 kwietnia do listopada
Wyjazd z
Transport autokar
Kategoria Wycieczki szkolne
opis wycieczki

WIOSKI ŚWIATA 

                                              

Czy znany jest Wam Park Edukacji Globalnej ? Jeżeli jeszcze nie, to czas to nadrobić! Jest to park położony na obszarze ok. 3 hektarów , w którym możemy zwiedzić sześć osad  z różnych części świata . Zwiedzimy tu tradycyjną ghańską wioskę, peruwiańską chatę, indiańskie tipi, arktyczne igloo, mongolską jurtę oraz papuaski dom na palach. Wiedzę podróżników wzbogacą również  eksponaty, fotografie pochodzące z odległych zakątków świata .  Jest to idealna podróż by poczuć odmienną rzeczywistość , zbliżyć  się do tamtejszych kultur .

Do wyboru również warsztaty , czas trwania warsztatów 1,5 h ( dopłata 13 zł/ os ) :

Dla dzieci od 5- 13 lat :

* NA TROPIE PAPUASKICH SKARBÓW 

* W PERUWIAŃSKIEJ SZKOLE 

*DZIEŃ Z ŻYCIA W AFRYCE 

* WŚRÓD INDIAN AMERYKI PÓŁNOCNEJ 

* MAGICZNA MONGOLIA 

*ARKTYCZNA PRZYGODA 

Dla dzieci od lat 13-19 

* ŚLADAMI INNUITÓW 

* Z MONGOLSKIEGO STEPU NA PRZEDMIEŚCIE UŁAN BATOR

*PRODUKCJA KAKAO W GHANIE 

* NA ULICACH PERUWIAŃSKICH MIAST 

*NA GRANICY KONFLIKTU W PAPUI NOWEJ GWINEI 

  • Na terenie Parku znajduje się sklep misyjny z oryginalnymi rękodziełami z Afryki, Ameryki Południowej i Azji – dochód przeznaczony jest na pomoc misjom.

Po fascynujących chwilach w Parku Edukacji Globalnej za zgodą opiekunów oraz rodziców możliwy przejazd do McDonald's lub KFC .

Polecamy również godzinną zabawę w parku trampolin GoJump.


Informacje

Cena  dla grupy 40 osób +  4 opiekunów 

W przypadku mniejszej liczby uczestników cena ulega zmianie.

Program wyjazdu może zostać zmodyfikowany i dopasowany do Państwa indywidualnych potrzeb.

WAŻNE : W przypadku złych warunków pogodowych wycieczka może zostać odwołana i przełożona na najbliższy możliwy  termin 

Cena zawiera
  • transport wygodnym autobusem ;
  • opłaty parkingowe ;
  • opiekę pilota;
  • bilety wstępu WIOSKI ŚWIATA ;
  • przewodnik po WIOSCE ŚWIATA ;
  • ubezpieczenie;
  • bezpłatne miejsca dla opiekunów;
  • gadżet od biura podróży SOKÓŁ TRAVEL;
  • fotorelacja (za zgodą grupy );
Zobacz także
Auschwitz-Brzezinka
1 dni
zł/os
Obóz zagłady Auschwitz-Birkenau to miejsce, które powinien zobaczyć każdy ! Obóz koncentracyjny założony przez niemieckich nazistów w 1940 roku.
Bochnia dla dużych i małych !
1 dni
zł/os
Bochnia ! Podróż przez najstarsze i najpiękniejsze wyrobiska kopalni .Najstarsza kopalnia soli kamiennej w Polsce . Unikatowe komory solne o charakterystycznym kształcie i układzie geologicznym, piękne wykute w soli kaplice, rzeźby solne oraz narzędzia i urządzenia górnicze tworzą wyjątkowe, zadziwiające podziemne miasto i wile innych
Cukierkowy Kraków
1 dni
zł/os
Cukierki , lizaki ,rzeźby z karmelu w wielu wariantach dla naszych najmłodszych w fabryce CIU CIU w Krakowie - Postawmy na kreatywność dzieci niech zrobią to sami a otrzymają Certyfikat Młodego Karmelarza . Zakończymy tą wycieczkę wybranym spektaklem w teatrze Groteska w Krakowie !
Krynica-Zdrój
1 dni
zł/os
Wycieczka do Krynicy to moc atrakcji takich jak: kolejka na Górę Parkową, zjeżdżalnia pontonowa, rajskie ślizgawki czy też odwiedzenie pasieki pszczół .. Dodatkowo spędzenie czasu w wyjątkowej atmosferze przy ognisku z koleżankami i kolegami z kubkiem herbaty w ręku.
Miasteczko Galicyjskie + skansen
1 dni
zł/os
Zapraszamy na niezwykłą lekcję historii w innej formie niż zawsze a zatem w miasteczku Galicyjskim oraz sąsiadującym z nim skansenem w Parku Etnograficznym ! Zobaczymy różnorodność kulturową Sądecczyzny : Lachów Sądeckich , Pogórzan , Górali Sądeckich oraz grupy odmienne etnicznie m.in Łemków . A zatem przeniesiemy się do czasów XIX wiecznej sądeckiej wsi !
Muzeum Lizaka + Karpacka Troja
1 dni
zł/os
W okolicach Jasła można znaleźć dwa edukacyjne i przede wszystkim ciekawe miejsca jakimi są Skansen "Karpacka Troja" oraz Muzeum Lizaka, w którym organizowane są warsztaty podczas których każdy może przygotować własnoręcznie zrobiony lizak.
ODKRYWAMY SOLILANDIĘ - Kopalnia Soli
1 dni
zł/os
Zabierzmy naszych najmłodszych odkrywców do Wieliczki a dokładniej do KOPALNI SOLI i odkryjmy razem z nimi Solilandię ! Czy w bajkowym podziemnym świecie uda się małym odkrywcą odnaleźć wszystkie skarby ? Przekonajmy się i zabierzmy ich tam !!
Podróż w czasie!
1 dni
zł/os
Szukasz pomysłu na ciekawą niezapomnianą wycieczkę dla swoich podopiecznych ? To nie mogłeś lepiej trafić ! Mamy dla Was wycieczkę gdzie przeniesiemy się do naszych przodków i zobaczymy czym oni się bawili jak byli dziećmi ! Gwarantujemy niezapomniane chwilę oraz moc pozytywnych emocji na Sankostradzie w Krynicy Zdrój !
Przygoda w Zoo oraz rejs po Wiśle !!
1 dni
zł/os
Zabierzemy Was w egzotyczną podróż po Krakowskim ZOO . To miejsce zapewne jest jednym z ulubionych miejsc dzieci a połączone z godzinami karmienia zwierząt oraz Mini ZOO gdzie dzieci same mogą pogłaskać , nakarmić przygotowaną paszą kucyki, króliczki, świnki to gwarantowane niezapomniane emocje dla każdego malucha i starszaka!!! To wszystko połączone z rejsem po Wiśle to już wycieczka marzeń dla małych podróżników !

Zapytaj o tą wycieczkę

Masz pytanie dotyczące tej wycieczki, skontaktuj się z nami, odpowiemy na nie w najbliższej możliwej chwili:

imię i nazwisko
firma/instytucja
adres e-mail
nr telefonu
Wybrana wycieczka
treść

wybierz miejsce wyjazdu

Prosimy o wybranie miejsca wyjazdu w celu dopasowania oferty:

Wyjazd z