Znajdź wycieczkę dla siebie!
Region
Ilość dni
Wyjazd z
rodzaj
zakres cenowy(zł)
ODKRYWAMY SOLILANDIĘ - Kopalnia Soli
1 dni
zł/os
Miejsce Wieliczka
Termin do uzgodnienia
Wyjazd z
Transport autokar
Kategoria Wycieczki szkolne
opis wycieczki

KOPALNIA SOLI

ODKRYWAMY SOLILANDIĘ

Przeżyj tą przygodę z nami

Zabierzmy naszych najmłodszych odkrywców do Wieliczki a dokładniej do KOPALNI SOLI i  odkryjmy razem z nimi Solilandię ! Bajkowa wyprawa śladami solnych skrzatów, Skarbnika i soloni rozpoczyna się w Szybie Daniłowicza. Każdy uczestnik otrzyma mapę , latarkę  i wyruszy w poszukiwaniu tajemniczych przedmiotów oraz postaci .

Gwarantujemy fantastyczne 2,5 godziny zabawy  prowadzonej  przez przewodnika! Każdy mały podróżnik dostanie dyplom na zakończenie fantastycznej, pełnej przygód  wyprawy!

Za dopłatą możliwość organizacji obiadu dla dzieci  *  więcej informacji w biurze podróży Sokol Travel

Informacje

Pakiet   dla najmłodszych przedszkolaków oraz klas od I-III

Cena  skalkulowana 40 osób + opiekunowie

W przypadku mniejszej liczby uczestników cena ulega zmianie.

Istnieje możliwość  modyfikacji wycieczki  w celu dopasowania do Państwa potrzeb .


Cena zawiera
  • transport komfortowym autokarem;
  • opłaty parkingowe  ;
  • opiekę pilota;
  • bilety wstępu do Kopalni Soli oraz na bajkową podróż " Odkrywamy Solilandię "
  • przewodnik  ;
  • ubezpieczenie ;
  • bezpłatne miejsca dla opiekunów ;
  • fotorelacja (za zgodą grupy);
Zobacz także
Cukierkowy Kraków
1 dni
zł/os
Cukierki , lizaki ,rzeźby z karmelu w wielu wariantach dla naszych najmłodszych w fabryce CIU CIU w Krakowie - Postawmy na kreatywność dzieci niech zrobią to sami a otrzymają Certyfikat Młodego Karmelarza . Zakończymy tą wycieczkę wybranym spektaklem w teatrze Groteska w Krakowie !
Miasteczko Galicyjskie + skansen
1 dni
zł/os
Zapraszamy na niezwykłą lekcję historii w innej formie niż zawsze a zatem w miasteczku Galicyjskim oraz sąsiadującym z nim skansenem w Parku Etnograficznym ! Zobaczymy różnorodność kulturową Sądecczyzny : Lachów Sądeckich , Pogórzan , Górali Sądeckich oraz grupy odmienne etnicznie m.in Łemków . A zatem przeniesiemy się do czasów XIX wiecznej sądeckiej wsi !
Muzeum Lizaka + Karpacka Troja
1 dni
zł/os
W okolicach Jasła można znaleźć dwa edukacyjne i przede wszystkim ciekawe miejsca jakimi są Skansen "Karpacka Troja" oraz Muzeum Lizaka, w którym organizowane są warsztaty podczas których każdy może przygotować własnoręcznie zrobiony lizak.
Podróż w czasie!
1 dni
zł/os
Szukasz pomysłu na ciekawą niezapomnianą wycieczkę dla swoich podopiecznych ? To nie mogłeś lepiej trafić ! Mamy dla Was wycieczkę gdzie przeniesiemy się do naszych przodków i zobaczymy czym oni się bawili jak byli dziećmi ! Gwarantujemy niezapomniane chwilę oraz moc pozytywnych emocji na Sankostradzie w Krynicy Zdrój !
Przygoda w Zoo oraz rejs po Wiśle !!
1 dni
zł/os
Zabierzemy Was w egzotyczną podróż po Krakowskim ZOO . To miejsce zapewne jest jednym z ulubionych miejsc dzieci a połączone z godzinami karmienia zwierząt oraz Mini ZOO gdzie dzieci same mogą pogłaskać , nakarmić przygotowaną paszą kucyki, króliczki, świnki to gwarantowane niezapomniane emocje dla każdego malucha i starszaka!!! To wszystko połączone z rejsem po Wiśle to już wycieczka marzeń dla małych podróżników !
Warsztaty w fabryce czekolady oraz GOjump lub GoKidz
1 dni
zł/os
Celem naszej wycieczki będzie fabryka czekolady w Krakowie . Dzieci zapoznają się z historią czekolady oraz wezmą udział w warsztatach czekoladowych . Później zapraszamy na zabawę w GOjump lub GoKidz gdzie dzieciaczki mogą spalić kalorie po czekoladowych warsztatach !

Zapytaj o tą wycieczkę

Masz pytanie dotyczące tej wycieczki, skontaktuj się z nami, odpowiemy na nie w najbliższej możliwej chwili:

imię i nazwisko
firma/instytucja
adres e-mail
nr telefonu
Wybrana wycieczka
treść

wybierz miejsce wyjazdu

Prosimy o wybranie miejsca wyjazdu w celu dopasowania oferty:

Wyjazd z