Znajdź wycieczkę dla siebie!
Region
Ilość dni
Wyjazd z
rodzaj
zakres cenowy(zł)
Warsztaty w fabryce czekolady oraz GOjump lub GoKidz
1 dni
zł/os
Miejsce Kraków
Termin do uzgodnienia
Wyjazd z
Transport autokar
Kategoria Wycieczki szkolne
opis wycieczki

                      Warsztaty w fabryce czekolady 

                              * GOjump lub GoKidz

                                            Przeżyj tą przygodę z nami 

                                                                                           Program  

Wyjazd z wcześniej ustalonego miejsca   do Krakowa . Celem naszej wycieczki będzie fabryka czekolady w Krakowie . Dzieci zapoznają się z historią czekolady oraz wezmą udział w warsztatach czekoladowych gdzie będzie wyrabianie , pisanie , pakowanie dekorowanie pralinek oraz czekolady jak również makijaż czekoladowy . Każde dziecko poza słodkimi wspomnieniami  otrzyma własnoręcznie zrobione słodycze! Po czekoladowej przygodzie za zgodą rodziców oraz opiekunów przejazd do McDonald's lub KFC .

Zapraszamy  do wyboru jednej z  atrakcji po niżej co jest absolutnie idealnym miejscem na rozładowanie dziecięcej energii oraz spalenie kalorii po wizycie w fabryce . Do wyboru :

GOjump to nic innego jak ogromna hala, w której praktycznie całą powierzchnię (w sumie aż 2500 m²)  zajmują trampoliny, baseny z gąbkami oraz przeróżne rampy i platformy oczywiście do wykonywania rozmaitych rodzajów skoków. Na miejscu znajdziemy też zjeżdżalnie pontonowe, czy też strefę do trenowania wrzutów do kosza.

                                                                                                                                                  * GOjump dopłata 21 zł / osoba + zakup skarpetek 5 zł/os 

GoKidz Jest to innowacyjny kryty park rozrywki dla małych i dużych dzieciaków .  W GoKidz! dzieci wchodzą do gry,w której pokonują wyzwania, słabości , pokonują różne  poziomy oraz  wygrywają nagrody. 

                                                                                                                                                 *GoKidz dopłata 19 zł /os

Po tak energicznie wypełnionych kilku godzinach świetnej zabawy wracamy do autobusu i wracamy do miejsca wyjazdu  .

Informacje

Cena  dla grupy 50 osób + opiekunowie

W przypadku mniejszej liczby uczestników cena ulega zmianie.

Program wyjazdu może zostać zmodyfikowany i dopasowany do Państwa indywidualnych potrzeb.

Cena zawiera
  • transport wygodnym autobusem ;
  • opłaty parkingowe ;
  • opiekę pilota;
  • bilet wstępu do fabryki czekolady oraz na warsztaty ;
  • ubezpieczenie;
  • bezpłatne miejsca dla opiekunów;
  • fotorelacja (za zgodą grupy );
Zobacz także
Cukierkowy Kraków
1 dni
zł/os
Cukierki , lizaki ,rzeźby z karmelu w wielu wariantach dla naszych najmłodszych w fabryce CIU CIU w Krakowie - Postawmy na kreatywność dzieci niech zrobią to sami a otrzymają Certyfikat Młodego Karmelarza . Zakończymy tą wycieczkę wybranym spektaklem w teatrze Groteska w Krakowie !
Krynica-Zdrój
1 dni
zł/os
Wycieczka do Krynicy to moc atrakcji takich jak: kolejka na Górę Parkową, zjeżdżalnia pontonowa, rajskie ślizgawki czy też odwiedzenie pasieki pszczół .. Dodatkowo spędzenie czasu w wyjątkowej atmosferze przy ognisku z koleżankami i kolegami z kubkiem herbaty w ręku.
Miasteczko Galicyjskie + skansen
1 dni
zł/os
Zapraszamy na niezwykłą lekcję historii w innej formie niż zawsze a zatem w miasteczku Galicyjskim oraz sąsiadującym z nim skansenem w Parku Etnograficznym ! Zobaczymy różnorodność kulturową Sądecczyzny : Lachów Sądeckich , Pogórzan , Górali Sądeckich oraz grupy odmienne etnicznie m.in Łemków . A zatem przeniesiemy się do czasów XIX wiecznej sądeckiej wsi !
Podróż w czasie!
1 dni
zł/os
Szukasz pomysłu na ciekawą niezapomnianą wycieczkę dla swoich podopiecznych ? To nie mogłeś lepiej trafić ! Mamy dla Was wycieczkę gdzie przeniesiemy się do naszych przodków i zobaczymy czym oni się bawili jak byli dziećmi ! Gwarantujemy niezapomniane chwilę oraz moc pozytywnych emocji na Sankostradzie w Krynicy Zdrój !
Przygoda w Zoo oraz rejs po Wiśle !!
1 dni
zł/os
Zabierzemy Was w egzotyczną podróż po Krakowskim ZOO . To miejsce zapewne jest jednym z ulubionych miejsc dzieci a połączone z godzinami karmienia zwierząt oraz Mini ZOO gdzie dzieci same mogą pogłaskać , nakarmić przygotowaną paszą kucyki, króliczki, świnki to gwarantowane niezapomniane emocje dla każdego malucha i starszaka!!! To wszystko połączone z rejsem po Wiśle to już wycieczka marzeń dla małych podróżników !
Wadowice + Park Rozrywki Inwałd- coś dla duszy i coś dla ciała
1 dni
zł/os
Wyjazd do Wadowic i Parku Inwałd stanowi dobre połączenie dla duszy i ciała. Zwiedzanie domu rodzinnego Jana Pawła II kryje w sobie chwilę zadumy i przemyśleń, zaś po niej następuje czas na porcję rozrywki i nauki zarazem.
Warsztaty zdobienia bombek
1 dni
zł/os
Nieodłącznym symbolem świąt Bożego Narodzenia są bombki. Z tej racji zapraszamy grupy do miejsca ich produkcji- fabryki bombek oraz uczestniczenia w warsztatach podczas których są one własnoręcznie przyozdabiane przez ich uczestników .

Zapytaj o tą wycieczkę

Masz pytanie dotyczące tej wycieczki, skontaktuj się z nami, odpowiemy na nie w najbliższej możliwej chwili:

imię i nazwisko
firma/instytucja
adres e-mail
nr telefonu
Wybrana wycieczka
treść

wybierz miejsce wyjazdu

Prosimy o wybranie miejsca wyjazdu w celu dopasowania oferty:

Wyjazd z