Znajdź wycieczkę dla siebie!
Region
Ilość dni
Wyjazd z
rodzaj
zakres cenowy(zł)
Warszawa
3 dni
zł/os
Miejsce Warszawa
Termin do uzgodnienia
Wyjazd z
Transport autokar
Kategoria Wycieczki kilkudniowe
opis wycieczki

Warszawa, to miejsce szczególne dla każdego Polaka, ponieważ to stolica naszego pięknego kraju! .

DZIEŃ I

Wyjazd o godzinie 04:00 do Warszawy . Rozpoczęcie zwiedzania z lokalnym przewodnikiem Starego Miasta . Zwiedzimy m.in. ul. Świętojańską , Archikatedrę św. Jana , Rynek Starego Miasta , mury miejskie , najwęższą kamienicę w Warszawie , najkrótszą ulicę w Warszawie , pomniki Małego Powstańca i Szewca Jana Kilińskiego . W tym dniu również zwiedzanie Zamku Królewskiego , Krakowskie Przedmieście i okolice : m.in. pomnik Adama Mickiewicza , Pałac Prezydencki , Uniwersytet Warszawski , Kościół św. Krzyża , pomnik Mikołaja Kopernika , Grób Nieznanego Żołnierza . Zakwaterowanie , obiadokolacja oraz nocleg 

DZIEŃ II

Dzień zaczniemy od  śniadania a następnie zwiedzania Stadionu Narodowego z przewodnikiem w temacie „PIŁKARSKIE EMOCJĘ „ – uczestnicy zobaczą centrum medialne PGE oraz pomieszczenia strefy zawodniczej . Następnie wizyta w Sejmie , poza posiedzeniami możliwość również zwiedzania galerii Sali Posiedzeń Sejmu  , Sali Kolumnowej , holu głównego oraz Sali Posiedzeń Senatu .  Na zakończenie zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego .

Dzień III

Śniadanie ,spotkanie z lokalnym przewodnikiem przejazd na Stare Powązki , zwiedzanie cmentarza , przejazd do Łazienek Królewskich , uczestnicy zobaczą łazienki dolne i górne m.in. Pomnik Chopina , Wodozbiór , Starą Oranżerię , Ogród Chiński , Pałac na Wyspie , Amfiteatr . Wyjazd ze stolicy , przyjazd w godzinach wieczornych .Informacje

Cena skalkulowana dla grupy 45 osób + opiekunowie  

W przypadku mniejszej liczby uczestników cena ulega zmianie

Możliwość przedłużenia wycieczki np. Warszawa - 4 dni 

Opcjonalnie za dodatkową opłatą : Muzeum Powstania Warszawskiego


Program wycieczki może być modyfikowany i dopasowywany do Państwa potrzeb. 


 

Cena zawiera
 • transport wygodnym autokarem,
 • opłaty parkingowe oraz drogowe,
 • ubezpieczenie NNW (suma ubezpieczenia 10 000 zł),
 • opiekę przewodnika na 3 dni,
 • opiekę pilota wycieczek,
 • wyżywienie ( 2 śniadania, 2 obiadokolacje),
 •  2x nocleg ,
 • bilety wstępu do Centrum Nauki Kopernik ,
 • bilet wstępu do Zamku Królewskiego ,
 • bilet wstępu na Stadion Narodowy ,
 • gadżet od firmy dla każdego uczestnika wycieczki,
 • fotorelację ( za zgodą grupy).


Zobacz także
Łódź
2 dni
zł/os
Łódź jest trzecim miastem w Polsce pod względem liczby ludności i czwartym pod względem wielkości, dlatego miejsce te musi zawierać w sobie różne perełki architektoniczne czy też historyczne, takie jak Muzeum Farmacji, Muzeum Kanału Dętka, ulicę Piotrkowską, teren byłego getta i wiele innych.
ŁÓDŹ FILMOWA
2 dni
zł/os
ŁÓDŹ Czy warto tam jechać? Co warto w Łodzi zobaczyć? A może inaczej - Łódź filmowa ? Brzmi interesująco dla młodych uczniów szukających inspiracji do wyboru swojej drogi edukacyjnej .
Pielgrzymka Częstochowa-Gidle-Licheń
2 dni
zł/os
Pielgrzymka podczas której zwiedza się Sanktuaria Maryjne: Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze, Bazylika Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Gidlach, Bazylika Najświętszej Maryi Panny Licheńskiej w Licheniu Starym.
SMACZNY KRAKÓW
1 dni
zł/os
Lekka i zabawna komedia na deskach Teatru Bagatela połączona z wyśmienitą kolacją i rozmowami przy lampce wina- czyż może być coś lepszego od tak spędzonego wieczoru? A wszystko to w doborowym towarzystwie, w zasięgu Waszej ręki.
W Sandomierzu jak w Rzymie !
2 dni
zł/os
Położony na siedmiu wzgórzach nad Wisłą Sandomierz z licznymi zabytkami z rożnych epok, nazywany jest przez mieszkańców małym Rzymem. Sandomierz jedno z najstarszych polskich miast zachowujących do dziś średniowieczny układ ulic i zabudowy . Miasto to promuje popularny serial „ Ojciec Mateusz” z księdzem rowerzystą granym przez Artura Żmijewskiego .
Zakopane + Pieniny
3 dni
zł/os
Zakopane na dwa dni z takimi atrakcjami jak Morskie Oko, Krupówki czy Gubałówka to zawsze dobry pomysł na wycieczkę szkolną, a może tak dodać do tej koncepcji jeden dzień spędzony w pobliskich Pieninach?

Zapytaj o tą wycieczkę

Masz pytanie dotyczące tej wycieczki, skontaktuj się z nami, odpowiemy na nie w najbliższej możliwej chwili:

imię i nazwisko
firma/instytucja
adres e-mail
nr telefonu
Wybrana wycieczka
treść

wybierz miejsce wyjazdu

Prosimy o wybranie miejsca wyjazdu w celu dopasowania oferty:

Wyjazd z