Znajdź wycieczkę dla siebie!
Region
Ilość dni
Wyjazd z
rodzaj
zakres cenowy(zł)
W krainie miodu !
1 dni
zł/os
Miejsce Klecza Dolna
Termin do uzgodnienia
Wyjazd z
Transport autokar
Kategoria Wycieczki szkolne
opis wycieczki

W KRAINIE MIODU !

Wizyta w jedynym w Polsce Interaktywnym Centrum Pszczelarstwa Apilandia, którego multimedialna ekspozycja omawia tajniki życia oraz znaczenie i rolę pszczół, zarówno dla człowieka jak i dla funkcjonowania roślin oraz zwierząt.  Zwiedzanie podzielone zostanie na trzy etapy :

 • POZNANIE ZNACZENIA I ROLI PSZCZÓŁ
 • TAJNIKI ZAWODU I ŻYCIA PSZCZELARZA 
 • SEKRET Z ŻYCIA PSZCZÓŁ DZIĘKI BARWNYM OBRAZOM I NIEZWYKŁYM POKAZOM  MULTIMEDIALNYM 

Uczestnicy wezmą udział w warsztatach o wybranym interesującym grupę temacie :

SŁODKI ŚWIAT MIODU - degustacja miodu oraz poznanie ich właściwości prozdrowotnych i produktów pszczelich .

PYŁEK KWIATOWY JAKO PSZCZELI DAR NATURY - prezentacja narzędzia pszczelarskiego do pozyskiwania z ula pyłku kwiatowego

JESTEM PSZCZELARZEM -kompletowanie różnych typów uli , składanie ramek oraz wtapianie węzy pszczelnej 

MAGIA ŚWIEC Z WOSKU - własnoręcznie wykonanie świecy z wosku pszczelego oraz poznanie właściwości palenia świec z wosku w domu ( każdy uczestnik zabiera własnoręcznie zrobioną świece ze sobą )

SPACER WŚRÓD PSZCZÓŁ -zwiedzanie pasieki w kapeluszach pszczelarskich 

Na zakończenie możliwość zakupu  pamiątek oraz  produktów pszczelarskich w sklepie.* Czas zwiedzania połączony wraz z  warsztatami to około 3 h .

Polecamy grupą również połączenie tej wycieczki ze zwiedzaniem : 

- WADOWIC ; rodzinnego miasta Jana Pawła II   

-KALWARII ZEBRZYDOWSKIEJ (  szczególnie zainteresowanym  grupom komunijnym )

Informacje

Cena  skalkulowana 45 osób + opiekunowie

W przypadku mniejszej liczby uczestników cena ulega zmianie.

Istnieje możliwość  modyfikacji wycieczki  w celu dopasowania do Państwa potrzeb .

Cena zawiera
 • transport komfortowym autobusem ;
 • opłaty parkingowe ;
 • opiekę pilota ;
 • bilet wstępu do  APILANDI oraz na wybrane warsztaty ;
 • przewodnik ;
 • ubezpieczenie;
 • bezpłatne miejsca dla opiekunów;
 • fotorelacja (za zgodą grupy );
Zobacz także
Bochnia dla dużych i małych !
1 dni
zł/os
Bochnia ! Podróż przez najstarsze i najpiękniejsze wyrobiska kopalni .Najstarsza kopalnia soli kamiennej w Polsce . Unikatowe komory solne o charakterystycznym kształcie i układzie geologicznym, piękne wykute w soli kaplice, rzeźby solne oraz narzędzia i urządzenia górnicze tworzą wyjątkowe, zadziwiające podziemne miasto i wile innych
CENTRUM SZKŁA I CERAMIKI
1 dni
zł/os
Samodzielnie wydmuchiwanie szklanej bańki ? tak to możliwe ! Zapraszamy na wycieczkę do CENTRUM SZKŁA I CERAMIKI w miejscu, w którym kiedyś istniała HUTA SZKŁA. To miejsce bez dwóch zdań możemy nazwać magicznym . Zobaczymy tu pokazy ręcznego formowania szkła „na żywo" pozwalające z bliska poznać fascynujący proces powstawania szkła, a także wypróbujemy swoich sił w zawodzie hutnika-szklarza.
Cukierkowy Kraków
1 dni
zł/os
Cukierki , lizaki ,rzeźby z karmelu w wielu wariantach dla naszych najmłodszych w fabryce CIU CIU w Krakowie - Postawmy na kreatywność dzieci niech zrobią to sami a otrzymają Certyfikat Młodego Karmelarza . Zakończymy tą wycieczkę wybranym spektaklem w teatrze Groteska w Krakowie !
Familijny dzień
1 dni
zł/os
DZIEŃ DZIECKA . Nie masz pomysłu na udany prezent ? Zrób niespodziankę swoim dzieciom i zabierz ich do największego w Polsce Parku Rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze ! Całodniowy pobyt w fantastycznej atmosferze z mnóstwem atrakcji przeznaczonych do różnych grup wiekowych zarówno dzieci , młodzieży jaki i osób dorosłych . Zapisz siebie i swoich najbliższych do dnia 20 maja !
JUMP
1 dni
zł/os
Aktywność fizyczna połączona ze świetną zabawą - to może być tylko PARK TRAMPOLIN ! Gwarantujemy dużo świetnej zabawy . Znajdziemy tu mnóstwo basenów z gąbkami , poduch , trampolin oraz ścianę wspinaczkową .
Kalwaria Zebrzydowska , Wadowice oraz Park rozrywki !
1 dni
zł/os
Komunie rozpoczynają się niebawem ,jest to niezwykle ważny moment nie tylko dla trzecioklasistów ale i dla Nas rodziców. Z tej okazji mamy do zaproponowanie wyjazd do Kalwarii Zebrzydowskiej , później do miasta , które każdy kojarzy z naszym kochanym JANEM PAWŁEM II gdzie zwiedzimy dom rodzinny Karola Wojtyły a na zakończenie wycieczki proponujemy dzieciom Luna Park oraz Park Miniatur !. Ciekawa wycieczka nie tylko dla dzieci komunijnych również jako wycieczka szkolna gdzie czeka nas wiele atrakcji !
Łańcut
1 dni
zł/os
Głównym punktem wycieczki jest Zamek w Łańcucie, który jest jedną z najpiękniejszych rezydencji arystokratycznych w Polsce. Słynie ze znakomitych wnętrz mieszkalnych oraz niezwykle interesującej kolekcji pojazdów konnych
Muzeum Lizaka + Karpacka Troja
1 dni
zł/os
W okolicach Jasła można znaleźć dwa edukacyjne i przede wszystkim ciekawe miejsca jakimi są Skansen "Karpacka Troja" oraz Muzeum Lizaka, w którym organizowane są warsztaty podczas których każdy może przygotować własnoręcznie zrobiony lizak.
ODKRYWAMY SOLILANDIĘ - Kopalnia Soli
1 dni
zł/os
Zabierzmy naszych najmłodszych odkrywców do Wieliczki a dokładniej do KOPALNI SOLI i odkryjmy razem z nimi Solilandię ! Czy w bajkowym podziemnym świecie uda się małym odkrywcą odnaleźć wszystkie skarby ? Przekonajmy się i zabierzmy ich tam !!
Przygoda w Zoo oraz rejs po Wiśle !!
1 dni
zł/os
Zabierzemy Was w egzotyczną podróż po Krakowskim ZOO . To miejsce zapewne jest jednym z ulubionych miejsc dzieci a połączone z godzinami karmienia zwierząt oraz Mini ZOO gdzie dzieci same mogą pogłaskać , nakarmić przygotowaną paszą kucyki, króliczki, świnki to gwarantowane niezapomniane emocje dla każdego malucha i starszaka!!! To wszystko połączone z rejsem po Wiśle to już wycieczka marzeń dla małych podróżników !

Zapytaj o tą wycieczkę

Masz pytanie dotyczące tej wycieczki, skontaktuj się z nami, odpowiemy na nie w najbliższej możliwej chwili:

imię i nazwisko
firma/instytucja
adres e-mail
nr telefonu
Wybrana wycieczka
treść

wybierz miejsce wyjazdu

Prosimy o wybranie miejsca wyjazdu w celu dopasowania oferty:

Wyjazd z