Znajdź wycieczkę dla siebie!
Region
Ilość dni
Wyjazd z
rodzaj
zakres cenowy(zł)
SANNA PO ŚNIEGU
1 dni
zł/os
Miejsce Gładyszów
Termin do uzgodnienia
Wyjazd z
Transport autokar
Kategoria Wycieczki jednodniowe
opis wycieczki

                                                                                                                  SANNA PO ŚNIEGU!!!

HU! HU! HA!

NASZA ZIMA ZŁA!

A MY JEJ SIĘ NIE BOIMY……..

BO NA KULIG JUŻ PĘDZIMY!!!

Magiczna podróż w zaprzężonych w konie saniach?  Pełen śnieżnobiałych wrażeń kulig-ktoś chętny? Zapraszamy.

Kulig jest bardo fajnym i atrakcyjnym sposobem spędzenia czasu. To rodzaj zabawy, której często towarzyszy muzyka, śpiew oraz zabawa przy ognisku. Wieczorami często kulig oświetlany jest pochodniami. Wyobraźcie sobie urodę oraz piękno gór pokrytych białym puchem, a przy tym pełen relaks. Zapierające dech w piersiach widoki, pęd koni, biesiada przy ognisku, które pozostawią w naszej głowie niezapomniane wrażenia.

Wyjazd z wcześniej ustalonego miejsca do Gładyszowa.

Po spotkaniu z przewodnikiem/woźnicą udamy się saniami na niezapomnianą przejażdżkę, w czasie której woźnica opowiada niesamowite historie. Po dwugodzinnej sannie zapraszamy Was na ognisko w czasie którego każdy uczestnik upiecze kiełbaskę oraz otrzyma gorący napój. Po zakończeniu ogniska powrót do domu.


Informacje

Cena  skalkulowana 45 osób + 3 opiekunów.

W przypadku mniejszej liczby uczestników cena ulega zmianie.

Istnieje możliwość  modyfikacji wycieczki  w celu dopasowania do Państwa potrzeb .

Możliwość wzbogacenia wycieczki o tzw. Napad Zbójnicki , gorący poczęstunek przy ognisku(bigos, żurek itp.)lub też pieczenie prosiaka- za dodatkową opłatą . Mamy możliwość organizacji kuligu również w innym miejscu np. Zawoja, Bieszczady,Zakopane- cena wycieczki uzależniona od miejsca organizacji kuligu.

Dla grup dorosłych możliwość organizacji biesiady- za dodatkową opłatą.

Cena zawiera
  • transport komfortowym autobusem ;
  • opłaty parkingowe ;
  • opiekę pilota;
  • organizacja kuligu;  
  • organizacja ogniska;
  • ubezpieczenie;
  • bezpłatne miejsca dla opiekunów;
  • fotorelacja (za zgodą grupy );
  • gadżet od biura podróży SOKÓŁ TRAVEL;
Zobacz także
Auschwitz-Brzezinka
1 dni
zł/os
Obóz zagłady Auschwitz-Birkenau to miejsce, które powinien zobaczyć każdy ! Obóz koncentracyjny założony przez niemieckich nazistów w 1940 roku.
DEGUSTACJA PIWA PROSTO Z BROWARU
1 dni
zł/os
Żywiec to urocze miasto leżące pomiędzy Beskidem Małym, a Beskidem Żywieckim. Słynie z wyśmienitego piwa ,którego macie okazje degustować prosto z browarni , dla osób nie pijących degustacja soku owocowego . Później będziemy mieli okazje podziwiać zabytki znajdujące się w Żywcu i wiele innych .... CIEKAWOSTKA : W 1940 r zanotowano w Żywcu temperaturę – 40 stopni Celsjusza !
JAWORZYNA I ATRAKCJE PARKU LINOWEGO
1 dni
zł/os
Świeże powietrze, piękne widoki, obcowanie z naturą... Czegóż pragnąć więcej? Zabierzemy Was kolejką gondolową na Jaworzynę Krynicką. Po krótkiej wędrówce ścieżką przyrodniczą wspaniałą nagrodą będzie możliwość skorzystania z atrakcji Krynickiego Parku Linowego. Park Linowy- to miejsce dla aktywnych, gdzie dzieci przeżyją wspaniałe chwile ekscytacji i bezpiecznej adrenaliny. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia.
Karpacka Troja
1 dni
zł/os
Włączmy wyobraźnie i przenieśmy się wspólnie do epoki brązu i wczesnego średniowiecza .Interesujące spotkanie z historią połączone nie tylko z niesamowitym widokiem z wieży ale również z warsztatami - A może znajdziemy wśród uczestników wycieczki kilku fanów strojów z minionej epoki , archeologii , małych odkrywców czy miłośników kuchni pradziejowej ? Karpacka Troja to oryginalne połączenie tradycyjnej formy skansenu oraz nowoczesnej placówki muzealnej. Cały kompleks składa się z terenu grodziska oraz parku archeologicznego leżącego u jego podnóża.
MALBORK
2 dni
zł/os
Kto powiedział, że wycieczki szkolne to nuda? Z nami każda wycieczka to moc atrakcji i niezapomnianych wrażeń. Chcecie jechać z nami do Malborka- miasta znanego ze względu na swoje znaczenie historyczne i mieszczący się tam zamek wielkich mistrzów krzyżackich. Zapraszamy.
REPUBLIKA PIERNIKA - TORUŃ
3 dni
zł/os
Piernik- każdy z nas zjadł w swoim życiu już niejednego, ale czy jedliście takie prawdziwe toruńskie? A może chcielibyście uczestniczyć w warsztatach wypieku tego tradycyjnego produktu? Nic prostszego- zabierzemy Was na lekcję do samego mistrza piernikarstwa. Wystarczy jeden telefon, a Toruń będzie w zasięgu Waszej ręki. Oczywiście z nami.
Spacer Doliną Chochołowską a później relaks na Podhalu w termach Chochołowskich
1 dni
zł/os
Spacer po Dolinie Chochołowskiej, a później kąpiel w wodach termalnych- to idealny relaks dla całego organizmu ! Poranny spacer najdłuższą i największą doliną w Polskich Tatrach jest idealny o każdej porze roku, a szczególnie wiosną kiedy pola usłane są krokusami . Natomiast Termy Chochołowskie to największe termy na Podhalu , wody te są bogate w mikroskładniki takie jak siarka, wapń, magnez czy sód ! Każdy tu znajdzie coś dla siebie- 30 basenów i beczek wypełnionych wodą . Czego chcieć więcej po aktywnym spacerku ?
Toruń
2 dni
zł/os
Szukasz ciekawej wycieczki dla swoich pracowników? Nauczyciele zastanawiacie się gdzie wspólnie odpocząć i naładować energię ? A może uczniowie klas starszych zechcą poznać miasto Kopernika ? TORUŃ to jest to czego szukasz! Z nami zwiedzacie Toruń BEZ NUDY, a dodatkową atrakcją wędrówki po toruńskich ulicach będzie przygotowana specjalnie dla Was i dostosowana do wieku uczestników GRA MIEJSKA!

Zapytaj o tą wycieczkę

Masz pytanie dotyczące tej wycieczki, skontaktuj się z nami, odpowiemy na nie w najbliższej możliwej chwili:

imię i nazwisko
firma/instytucja
adres e-mail
nr telefonu
Wybrana wycieczka
treść

wybierz miejsce wyjazdu

Prosimy o wybranie miejsca wyjazdu w celu dopasowania oferty:

Wyjazd z