Znajdź wycieczkę dla siebie!
Region
Ilość dni
Wyjazd z
rodzaj
zakres cenowy(zł)
Spacer Doliną Chochołowską a później relaks na Podhalu w termach Chochołowskich
1 dni
zł/os
Miejsce Chochołów
Termin do uzgodnienia
Wyjazd z
Transport autokar
Kategoria Wycieczki jednodniowe
opis wycieczki

W godzinach porannych wyjazd z wcześniej ustalonego miejsca do Chochołowa . Pierwszym punktem będzie poranny spacer Doliną Chochołowską .  W czasie spaceru możemy podziwiać : wypas owiec + degustacja wyrobów pasterskich , towarzyszący potok , las , a  wiosną kwitnące krokusy i oczywiście widoki jak z pocztówki ! Po około 3,5 godzinnym marszu ruszamy zregenerować siły w największych termach na Podhalu !

Chochołowskie termy to 30 basenów oraz beczek wypełnionych wodą termalną ! Odpoczniemy tu w basenach zewnętrznych termalnych z atrakcjami  wodnymi , basenach wewnętrznych termalnych ze stanowiskami do masażu , basenach sportowych , saunach czy  w bogatej strefie dla dzieci ! Do tego nie musimy opuszczać term, aby zaspokoić głód . Znajdziemy tu bary przy basenach zewnętrznych , Sauna bar , bistro , pizzerie , kawiarnie i wiele innych znakomitych miejsc gdzie smacznie zaspokoimy nie jeden głód! 

Do wycieczki można wybrać dodatkowe atrakcje :

* Możliwość organizacji ogniska i wspólnego biesiadowania , wysłuchania opowieści o tutejszych zwyczajach  czy też podziwianie  góralskich tańców  * cena do uzgodnienia Informacje

Cena  skalkulowana 45 osób + 3 opiekunów 

W przypadku mniejszej liczby uczestników cena ulega zmianie.

Istnieje możliwość  modyfikacji wycieczki  w celu dopasowania do Państwa potrzeb .

Cena nie zawiera biletów wstępu do Doliny Chochołowskiej , koszt 5 zł /os

Cena zawiera
  • transport komfortowym autobusem ;
  • opłaty parkingowe ;
  • opiekę pilota;
  • bilet wstępu do Term Chochołowskich;  
  • przewodnik po Dolinie Chochołowskiej; 
  • ubezpieczenie;
  • bezpłatne miejsca dla opiekunów;
  • fotorelacja (za zgodą grupy );
  • gadżet od biura podróży SOKÓŁ TRAVEL;
Zobacz także
Atrakcje Pienin, w tym spływ przełomem Dunajca
1 dni
zł/os
Dwa charakterystyczne punkty Pienin: Zamek w Niedzicy oraz Spływ Dunajcem, zwieńczone biesiadowaniem przy ognisku w lokalnej chacie.
Góry Świętokrzyskie
2 dni
zł/os
Góry Świętokrzyskie to jedne z najstarszych gór w Polsce. Kojarzą się głownie ze Stefanem Żeromskim i podaniami ludowymi o sabatach czy czarownicach i jest w tym trochę prawdy, ponieważ góry te są bardzo tajemnicze.-pełne jaskiń, rumowisk czy formacji skalnych. Oprócz nich województwo świętokrzyskie posiada inne ciekawe miejsca takie jak Chęciny, Nową Słupię, Krajno, Tokarnię czy samą ich stolicę- Kielce.
Krynica-Zdrój
1 dni
zł/os
Wycieczka do Krynicy to moc atrakcji takich jak: kolejka na Górę Parkową, zjeżdżalnia pontonowa, rajskie ślizgawki czy też odwiedzenie pasieki pszczół .. Dodatkowo spędzenie czasu w wyjątkowej atmosferze przy ognisku z koleżankami i kolegami z kubkiem herbaty w ręku.
Niedzica
1 dni
zł/os
W ofercie przygotowanej dla Państwa pod nazwą "Niedzica" znajdują się trzy różne i ciekawe atrakcje: -zwiedzanie Zamku w Niedzicy, -rejs po Jeziorze Czorsztyńskim, -zabawa w parku rozrywki.
Ojcowski Park Narodowy
1 dni
zł/os
Ojcowski Park Narodowy jest najmniejszym polskim parkiem narodowym. Leży w południowej części Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej, zaledwie 16 km od Krakowa. Na terenie parku występują zarówno ciekawe formy krasowe, m.in. ostańce, jaskinie, wąwozy jak i bogata fauna w skład której wchodzi wiele gatunków górskich i stepowych.
Zakopane
1 dni
zł/os
Gubałówka, Krupówki, Wielka Krokiew, drewniane kościoły to główne atrakcje w Zakopanem, o których każdy słyszał i które każdy powinien zobaczyć, a do tego wystarczy zaledwie 1 dzień.
Zakopane + Pieniny
3 dni
zł/os
Zakopane na dwa dni z takimi atrakcjami jak Morskie Oko, Krupówki czy Gubałówka to zawsze dobry pomysł na wycieczkę szkolną, a może tak dodać do tej koncepcji jeden dzień spędzony w pobliskich Pieninach?

Zapytaj o tą wycieczkę

Masz pytanie dotyczące tej wycieczki, skontaktuj się z nami, odpowiemy na nie w najbliższej możliwej chwili:

imię i nazwisko
firma/instytucja
adres e-mail
nr telefonu
Wybrana wycieczka
treść

wybierz miejsce wyjazdu

Prosimy o wybranie miejsca wyjazdu w celu dopasowania oferty:

Wyjazd z