Znajdź wycieczkę dla siebie!
Region
Ilość dni
Wyjazd z
rodzaj
zakres cenowy(zł)
Przygoda w Zoo oraz rejs po Wiśle !!
1 dni
zł/os
Miejsce Kraków
Termin do uzgodnienia
Wyjazd z
Transport autokar
Kategoria Wycieczki szkolne
opis wycieczki

PRZYGODA W ZOO ORAZ REJS PO WIŚLE !

Przeżyj tą przygodę z nami 

                                                                                                                               Program

Wyjazd z wybranego miejsca w Limanowej lub okolic  do Krakowa . Pierwszym punktem naszej egzotycznej  przygody będzie wizyta w Krakowskim Ogrodzie Zoologicznym . Jest jednym z ulubionych miejsc wycieczek dzieci. ZOO ma specyficzny i kameralny charakter oraz fascynuje o każdej porze roku .  W Krakowskim Ogrodzie Zoologicznym rozmnaża się i odchowuje wiele cennych gatunków zwierząt niektóre z nich zagrożone są wyginięciem między innymi : żyrafa Rothschilda, koń Przewalskiego, hipopotam karłowaty, panda mała, pantera śnieżna, tygrys amurski, antylopa addaks, szympans, słoń indyjski, pingwin Humboldta. Znajduję się tu również mini ZOO gdzie dzieciaczki mogą  pogłaskać i nakarmić przygotowaną  paszą kucyki, króliczki miniaturowe, świnki morskie, żółwie, kózki karłowate, osiołki ,lamy. Można przyjrzeć się z bliska zabawnym świnkom wietnamskim i zaprzyjaźnić z mieszkającymi po sąsiedzku mundżakami chińskimi.

Po wyjściu ZOO będzie czas na odpoczynek oraz wypełnienie  energii przekąską z plecaka lub też za zgodą opiekunów przejazd do McDonald's  lub KFC .

Po fascynujących chwilach w ZOO  przejazd autokarem na Wawel gdzie przejdziemy przez Smoczą Jamę na brzeg Wisły a następnie  mamy do zaproponowania dodatkowe atrakcje  do wyboru  :

 • Rejs po Wiśle pt. SZLAKIEM KRAKOWSKICH ZABYTKÓW * dopłata 25 zł /os
 • Rejs Piracki połączony z animacjami dla dzieci o tematyce żeglarskiej * dopłata 39 zł/os

 

Gdy  Rejs dobiegnie końca nasi mali podróżnicy udadzą się do autokaru skąd  udamy się do miejsca wyjazdu.


Informacje

Cena  skalkulowana 50 osób + opiekunowie

W przypadku mniejszej liczby uczestników cena ulega zmianie.

Istnieje możliwość  modyfikacji wycieczki  w celu dopasowania do Państwa potrzeb .

Cena nie zawiera biletów na rejs statkiem . 

Cena zawiera


 • transport komfortowym autobusem ;
 • opłaty parkingowe ;
 • opiekę pilota;
 • bilet wstępu do ZOO;
 • bilet wstępu do Smoczej Jamy;
 • przewodnik ;
 • ubezpieczenie;
 • bezpłatne miejsca dla opiekunów;
 • fotorelacja (za zgodą grupy );
Zobacz także
Miasteczko Galicyjskie + skansen
1 dni
zł/os
Zapraszamy na niezwykłą lekcję historii w innej formie niż zawsze a zatem w miasteczku Galicyjskim oraz sąsiadującym z nim skansenem w Parku Etnograficznym ! Zobaczymy różnorodność kulturową Sądecczyzny : Lachów Sądeckich , Pogórzan , Górali Sądeckich oraz grupy odmienne etnicznie m.in Łemków . A zatem przeniesiemy się do czasów XIX wiecznej sądeckiej wsi !
Muzeum Lizaka + Karpacka Troja
1 dni
zł/os
W okolicach Jasła można znaleźć dwa edukacyjne i przede wszystkim ciekawe miejsca jakimi są Skansen "Karpacka Troja" oraz Muzeum Lizaka, w którym organizowane są warsztaty podczas których każdy może przygotować własnoręcznie zrobiony lizak.
Ojcowski Park Narodowy
1 dni
zł/os
Ojcowski Park Narodowy jest najmniejszym polskim parkiem narodowym. Leży w południowej części Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej, zaledwie 16 km od Krakowa. Na terenie parku występują zarówno ciekawe formy krasowe, m.in. ostańce, jaskinie, wąwozy jak i bogata fauna w skład której wchodzi wiele gatunków górskich i stepowych.
Warsztaty zdobienia bombek
1 dni
zł/os
Nieodłącznym symbolem świąt Bożego Narodzenia są bombki. Z tej racji zapraszamy grupy do miejsca ich produkcji- fabryki bombek oraz uczestniczenia w warsztatach podczas których są one własnoręcznie przyozdabiane przez ich uczestników .
Zakopane
1 dni
zł/os
Gubałówka, Krupówki, Wielka Krokiew, drewniane kościoły to główne atrakcje w Zakopanem, o których każdy słyszał i które każdy powinien zobaczyć, a do tego wystarczy zaledwie 1 dzień.
Zakopane + Pieniny
3 dni
zł/os
Zakopane na dwa dni z takimi atrakcjami jak Morskie Oko, Krupówki czy Gubałówka to zawsze dobry pomysł na wycieczkę szkolną, a może tak dodać do tej koncepcji jeden dzień spędzony w pobliskich Pieninach?

Zapytaj o tą wycieczkę

Masz pytanie dotyczące tej wycieczki, skontaktuj się z nami, odpowiemy na nie w najbliższej możliwej chwili:

imię i nazwisko
firma/instytucja
adres e-mail
nr telefonu
Wybrana wycieczka
treść

wybierz miejsce wyjazdu

Prosimy o wybranie miejsca wyjazdu w celu dopasowania oferty:

Wyjazd z