Znajdź wycieczkę dla siebie!
Region
Ilość dni
Wyjazd z
rodzaj
zakres cenowy(zł)
Przez Gniezno do Torunia !
2 dni
zł/os
Miejsce Do Torunia przez Gniezno !
Termin do uzgodnienia
Wyjazd z
Transport autokar
Kategoria Wycieczki szkolne
opis wycieczki

Do Torunia przez Gniezno !

Zaplanowaliśmy  dla Was idealne połączenia  na wycieczkę szkolną do  Torunia przez Gniezno .

Toruń to piękne miasto położone nad Wisłą, o licznych zabytkach i niezwykłej historii , którą macie okazje poznać podróżując z nami . Każdy, kto się tutaj wybierze, obowiązkowo musi zwiedzić dom Mikołaja Kopernika, przepiękną Starówkę i spróbować tutejszych pierników. Z racji wartości historycznej Toruń został w 1997 roku wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.  W czasie podróży do Torunia zobaczymy Gniezno miasto to jak zapewne wiecie lub nie było pierwszą stolicą Polski i jest jednym z najstarszych miast w kraju .

Dzień I

Wczesnym rankiem wyjazd z wyznaczonego miejsca do Torunia przez Gniezno .

Dojazd do Gniezna i rozpoczęcie zwiedzania od pomniku Bolesława Chrobrego . Zapoznamy się ze wszystkimi najważniejszymi zabytkami Gniezna. Pierwszej historycznej stolicy Polski oraz miejsca tworzenia się chrześcijaństwa na ziemiach polskich. Zwiedzimy : miasto ,Katedra Gnieźnieńska,Muzeum Archidiecezji Gnieźnieńskiej, Muzeum Początków Państwa Polskiego.

Dalsza podróż do Torunia , zakwaterowanie obiadokolacja i nocleg . 

Dzień II

Dzień rozpoczniemy od smacznego śniadania , spakowania plecaków i zwiedzania Torunia .

Obowiązkowo zaczynamy od zwiedzania domu Mikołaja Kopernika .Kolejnymi punktami na tarasie zwiedzania Torunia będzie Muzeum Piernika - zobaczymy jak wytwarzało się pierniki oraz  będzie można je posmakować . Spacer po przepięknej starówce  i oczywiście przystanek przy  numerze 35 gdzie znajduje się Kamienica Pod Gwiazdą ! Również oferujemy do wyboru : Planetarium ,Centrum Chemii w Małej Skali ,Dom Legend ,Muzeum Piśmiennictwa i Drukarstwa.

Po wspaniałych chwilach pełnych wrażeń pakujemy ponownie wszystkie wspomnienia te z Gniezna i Torunia i wracamy w godzinach nocnych do miejsca wyjazdu .

Poprzedni dzień
Kolejny dzień
Informacje

Cena skalkulowana dla grupy 45 osób + opiekunowie gratis .

W przypadku mniejszej liczby uczestników cena ulega zmianie.

Możliwość przedłużenia wycieczki np. Toruń - 3 dni 

Cena nie zawiera biletów wstępu do zwiedzanych obiektów 

Program wycieczki może być modyfikowany i dopasowywany do Państwa potrzeb. 

 

Cena zawiera
  • transport komfortowym autobusem ;
  • opłaty parkingowe ;
  • opiekę pilota
  • 1 nocleg 
  • wyżywienie : śniadanie , obiadokolację 
  • profesjonalny przewodnik po Toruniu oraz Gnieźnie 
  • ubezpieczenie
  • bezpłatne miejsca dla opiekunów
  • gadżet od BIURA PODRÓŻY SOKÓŁ TRAVEL dla każdego uczestnika wycieczki ;
  • fotorelacja (za zgodą grupy )
Zobacz także
Góry Świętokrzyskie
2 dni
zł/os
Góry Świętokrzyskie to jedne z najstarszych gór w Polsce. Kojarzą się głownie ze Stefanem Żeromskim i podaniami ludowymi o sabatach czy czarownicach i jest w tym trochę prawdy, ponieważ góry te są bardzo tajemnicze.-pełne jaskiń, rumowisk czy formacji skalnych. Oprócz nich województwo świętokrzyskie posiada inne ciekawe miejsca takie jak Chęciny, Nową Słupię, Krajno, Tokarnię czy samą ich stolicę- Kielce.
Krynica-Zdrój
1 dni
zł/os
Wycieczka do Krynicy to moc atrakcji takich jak: kolejka na Górę Parkową, zjeżdżalnia pontonowa, rajskie ślizgawki czy też odwiedzenie pasieki pszczół .. Dodatkowo spędzenie czasu w wyjątkowej atmosferze przy ognisku z koleżankami i kolegami z kubkiem herbaty w ręku.
Ojcowski Park Narodowy
1 dni
zł/os
Ojcowski Park Narodowy jest najmniejszym polskim parkiem narodowym. Leży w południowej części Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej, zaledwie 16 km od Krakowa. Na terenie parku występują zarówno ciekawe formy krasowe, m.in. ostańce, jaskinie, wąwozy jak i bogata fauna w skład której wchodzi wiele gatunków górskich i stepowych.
Pielgrzymka Częstochowa-Gidle-Licheń
2 dni
zł/os
Pielgrzymka podczas której zwiedza się Sanktuaria Maryjne: Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze, Bazylika Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Gidlach, Bazylika Najświętszej Maryi Panny Licheńskiej w Licheniu Starym.
W Sandomierzu jak w Rzymie !
2 dni
zł/os
Położony na siedmiu wzgórzach nad Wisłą Sandomierz z licznymi zabytkami z rożnych epok, nazywany jest przez mieszkańców małym Rzymem. Sandomierz jedno z najstarszych polskich miast zachowujących do dziś średniowieczny układ ulic i zabudowy . Miasto to promuje popularny serial „ Ojciec Mateusz” z księdzem rowerzystą granym przez Artura Żmijewskiego .
Warszawa
3 dni
zł/os
Wycieczka stworzona dla osób, które po raz pierwszy chcą odwiedzić stolicę Polski. Zawiera miejsca, które powinien odwiedzić każdy z nas przynajmniej raz w życiu, a pomimo tego, że nie widział ich na żywo zapewne słyszał o nich nie raz w szeroko pojętych mass mediach. Ciekawostka dla podróżników : Odwiedź ul. Kanonii gdzie znajduje się dzwon odlany w 1646 r. Według legendy jeśli pomyślisz życzenie i dotkniesz dzwonu, to marzenie się spełni.
Wrocław to nie tylko miasto !
2 dni
zł/os
Czy widzieliście jedno z najstarszych i najpiękniejszych miast w Polsce ? Jeśli nie , macie okazje zwiedzić go z nami ! Wrocław jest stolicą Dolnego Śląska położony u podnóża Sudetów nad rzeką Odrą . Usytuowanie , architektura jak i kultura tego miasta tworzą je naprawdę niezwykłym i atrakcyjnym pod wieloma względami miastem !

Zapytaj o tą wycieczkę

Masz pytanie dotyczące tej wycieczki, skontaktuj się z nami, odpowiemy na nie w najbliższej możliwej chwili:

imię i nazwisko
firma/instytucja
adres e-mail
nr telefonu
Wybrana wycieczka
treść

wybierz miejsce wyjazdu

Prosimy o wybranie miejsca wyjazdu w celu dopasowania oferty:

Wyjazd z