Znajdź wycieczkę dla siebie!
Region
Ilość dni
Wyjazd z
rodzaj
zakres cenowy(zł)
Półkolonia 3-7 sierpień 2020 !
5 dni
zł/os
Miejsce Limanowa
Termin 3-7 sierpień
Wyjazd z
Transport autokar
Kategoria Zielone szkoły i kolonie
opis wycieczki

Pragniemy ZAGWARANTOWAĆ, że każdy wypoczynek organizowany przez Sokół Travel  realizowany jest z zachowaniem wszystkich wytycznych, które nakładane są przez ministerstwo edukacji narodowej oraz GIS.W związku z obecnie panującą sytuacją w Polsce, wprowadziliśmy specjalne wytyczne aby Wasze dzieci spędziły BEZPIECZNE wakacje. Oprócz ograniczenia ilości dzieci w grupie, każdy uczestnik/ instruktor będzie zobowiązany do przestrzegania zasad dezynfekcji. Dodatkowo codziennie rano przed wyjazdem zostanie zmierzona temperatura wszystkim uczestnikom Półkolonii.


Kiedy w okresie wakacji jesteście Państwo pochłonięci obowiązkami w pracy, pojawiamy się MY!
Już nie musicie martwić się o swoje pociechy ! Dzięki Naszym zajęciom dzieci spędzą wspaniałe chwile, a wszystko w atmosferze  zabawy , ruchu , zwiedzania , konkursów i uśmiechu!


RUSZAJĄ ZAPISY NA PÓŁKOLONIE !

Zapraszamy do zapisu na Półkolonię 2020 !!! (dla dzieci w wieku 7-14 lat)

II turnus: 3-7 sierpień !

Miejsce zbiórki i odbioru dzieci: Limanowa , Stara Wieś , Słopnice , Mordarka . Zbiórka codziennie godzina 7:45 , powrót koło godziny 16:000 

Cena regularna: 450 zł 

Zniżka dla rodzeństwa: - 20 zł dla każdego dziecka

W PROGRAMIE M.IN : 

• Z głową w chmurach – zostań pilotem . „Zielona łąka” zwiedzanie Lotniska  Aeroklubu Podhalańskiego w Łososinie Dolnej  .Aeroklub zorganizowany jest w trzy aktywne sekcje: samolotową, szybowcową i mikrolotową. W ramach swojej działalności szkoli pilotów szybowcowych i samolotowych. Mali uczestnicy nie tylko zwiedzą lotnisko i dowiedzą się jak wygląda praca pilota  ale również będą mieli okazję wejść do jednego z szybowców i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie .

 • Legendarne Tropie , przeprawa promem , Baszta w Czchowie. Przeprawy promowe na Dunajcu to często ciekawa atrakcja dla turystów odwiedzających okolice Jeziora Rożnowskiego. Zwłaszcza małym dzieciom dostarczają wiele radości. Jednym  z promów popłyną mali podróżnicy , gdzie z przewodnikiem animatorem zwiedzimy sanktuarium śś. Andrzeja Świerada i Benedykta, spacer do pustelni i źródełka. Zwiedzimy Zamek w Czchowie , wejdziemy  na szczyt wieży, gdzie znajduje się punkt widokowy z panoramą na Dolinę Dunajca i stare miasto Czchów.

• Jaśkowy sad  -  zaprzyjaźnimy się z alpakami ! Te sympatyczne zwierzęta rodem z Chile hoduje była dziennikarka "Panoramy" w TVP2 Ewa Godlewska-Jeneralska. Od pięciu lat prowadzi ona w Czchowie gospodarstwo agroturystyczne "Jaśkowy Sad".  Uczestnicy półkolonii będą mogli pokarmić te cudowne zwierzaki . 

• Na szczycie pomysłów – papier, kamień , nożyce . Wędrówka na Szpilówkę (516 m.n.p.m.) łagodnym szlakiem około 2,5 km (czas około 1 godz.) Na szczycie , wytrwali wędrowcy wchodzą na

wieżę widokową skąd rozpościera się przepiękny widok na pasma górskie. Po zejściu z wieży zabawy, eksperymenty  i gry pod okiem animatorki. Na trasie do Limanowej odwiedzamy stadninę koni , gdzie dzieci dowiadują się jak opiekować się końmi.

Poznajemy Gorce -   wędrówki piesze po  Gorcach . 

Barwny świat motyli – odkrywamy Bochnię . Wycieczka całodniowa do Bochni , gdzie docelowym miejscem będzie Muzeum motyli - to największa stała ekspozycja motyli świata w Polsce licząca ponad 5 tysięcy okazów pochodzących z całego świata. W programie  m.in Lekcja przyrody: Bal przebierańców, czyli jak kamuflują się owady? + Owady z Księgi Rekordów Guinnessa, czyli jak potrafi zaskoczyć przyroda oprowadzanie po całej ekspozycji muzeum . 

Baśniowy Świat – Grybów . Całodniowa wycieczka do Grybowa . Odwiedzimy Zamek Stara Baśń  a tam różnego  rodzaju zabawy i zajęcia  typu: strzelanie z łuku, wspinaczka po murach, rzut dzidą, odgrywanie mini scenek historycznych (pasowanie na rycerza, koronacja króla, zaślubiny księżniczki itp). Półkolonie zakończymy ogniskiem z pieczonymi kiełbaskami . 

Dodatkowo  przez całe 5 dni trwania półkolonii dzieci będą uczestniczyły w zajęciach ogólnorozwojowych! Zagramy w w gry zespołowe - stymulując tym samym ich rozwój przez kontakt z rówieśnikami! 

Informacje

Szanowni Państwo , 

Po zgłoszeniu dziecka na półkolonie otrzymają Państwo dokumenty  do wypełnienia  , które są dostępne w naszym biurze na ul. Spacerowej 7D/1  , 34-600 Limanowa lub wysłane w formie pliku na na e-mail . 
Komplet dokumentów jest finalizacją rezerwacji miejsca dla Państwa pociechy !

Cena zawiera

Transport , ubezpieczenie NNW , opiekę wykwalifikowanej kadry przewodników , animatorów , pilotów . Bilety wstępów do atrakcji w programie , udostępnienie materiałów potrzebnych do przeprowadzenia zajęć , kiełbaski na ognisko , zdrowe przekąski w każdy dzień , codziennie butelka wody dla każdego uczestnika , nagrody w konkursach , fotorelacja 

Zapytaj o tą wycieczkę

Masz pytanie dotyczące tej wycieczki, skontaktuj się z nami, odpowiemy na nie w najbliższej możliwej chwili:

imię i nazwisko
firma/instytucja
adres e-mail
nr telefonu
Wybrana wycieczka
treść

wybierz miejsce wyjazdu

Prosimy o wybranie miejsca wyjazdu w celu dopasowania oferty:

Wyjazd z