Znajdź wycieczkę dla siebie!
Region
Ilość dni
Wyjazd z
rodzaj
zakres cenowy(zł)
Podróż w czasie!
1 dni
zł/os
Miejsce Krynica Zdrój
Termin do uzgodnienia
Wyjazd z
Transport autokar
Kategoria Wycieczki szkolne
opis wycieczki

                                                           Podróż w czasie !

                                                        Podróżuj razem z nami 

Program

Wyjazd z wcześniej ustalonego miejsca do Krynicy . Pierwszym punktem naszej wycieczki będzie Muzeum Zabawek w Krynicy Zdrój. W tym magicznym miejscu możemy pokazać dzieciom czym się kiedyś bawili  nasi  rodzice . Najmłodsi na pewno  nie raz zastanawiali  się jak wyglądały zabawki naszych pradziadków. To niezwykłe miejsce, w którym każdy odnajdzie dla siebie coś intrygującego . Niech dzieci poznają historię z innej perspektywy i przeniosą  się do miniaturowego świata .Zwiedzanie  odbywa się w formie lekcji muzealnej z przewodnikiem.

Po wizycie w muzeum udamy się  na spacer  w kierunku GÓRY PARKOWEJ, gdzie czekać będzie na nas kolejna atrakcja wjazd kolejką  na Górę Parkową. Na szczycie chwila odpoczynku oraz posiłek (we własnym zakresie). Na Górze Parkowej czeka na dzieci zjeżdżalnia pontonowa- specjalnie przygotowana trasa o długości 130 m, po której można zjechać na pontonie. Idealna atrakcja dla małych podróżników! po fascynujących chwilach powrót kolejką linową do miejsca początkowego lub spacer ok.30 min.w czasie którego można podziwiać przepiękne widoki jak z pocztówki.


  • Istnieje również możliwość organizacji ogniska z kiełbaskami *( dodatkowo płatne )


W godzinach popołudniowych powrót do miejsca wyjazdu.

Informacje

Cena  skalkulowana 50 osób + opiekunowie

W przypadku mniejszej liczby uczestników cena ulega zmianie.

Istnieje możliwość  modyfikacji wycieczki  w celu dopasowania do Państwa potrzeb .

Cena zawiera


  • transport komfortowym autokarem;
  • opłaty parkingowe  ;
  • opiekę pilota;
  • bilety  wstępu do muzeum Zabawek ;
  • bilety wjazdu na Górę Parkową ;
  • ubezpieczenie ;
  • bezpłatne miejsca dla opiekunów ;
  • gadżet od biura podróży SOKÓŁ TRAVEL
  • fotorelacja (za zgodą grupy);
Zobacz także
Atrakcje Pienin, w tym spływ przełomem Dunajca
1 dni
zł/os
Dwa charakterystyczne punkty Pienin: Zamek w Niedzicy oraz Spływ Dunajcem, zwieńczone biesiadowaniem przy ognisku w lokalnej chacie.
Krynica-Zdrój
1 dni
zł/os
Wycieczka do Krynicy to moc atrakcji takich jak: kolejka na Górę Parkową, zjeżdżalnia pontonowa, rajskie ślizgawki czy też odwiedzenie pasieki pszczół .. Dodatkowo spędzenie czasu w wyjątkowej atmosferze przy ognisku z koleżankami i kolegami z kubkiem herbaty w ręku.
Miasteczko Galicyjskie + skansen
1 dni
zł/os
Zapraszamy na niezwykłą lekcję historii w innej formie niż zawsze a zatem w miasteczku Galicyjskim oraz sąsiadującym z nim skansenem w Parku Etnograficznym ! Zobaczymy różnorodność kulturową Sądecczyzny : Lachów Sądeckich , Pogórzan , Górali Sądeckich oraz grupy odmienne etnicznie m.in Łemków . A zatem przeniesiemy się do czasów XIX wiecznej sądeckiej wsi !
Muzeum Lizaka + Karpacka Troja
1 dni
zł/os
W okolicach Jasła można znaleźć dwa edukacyjne i przede wszystkim ciekawe miejsca jakimi są Skansen "Karpacka Troja" oraz Muzeum Lizaka, w którym organizowane są warsztaty podczas których każdy może przygotować własnoręcznie zrobiony lizak.
Przygoda w Zoo oraz rejs po Wiśle !!
1 dni
zł/os
Zabierzemy Was w egzotyczną podróż po Krakowskim ZOO . To miejsce zapewne jest jednym z ulubionych miejsc dzieci a połączone z godzinami karmienia zwierząt oraz Mini ZOO gdzie dzieci same mogą pogłaskać , nakarmić przygotowaną paszą kucyki, króliczki, świnki to gwarantowane niezapomniane emocje dla każdego malucha i starszaka!!! To wszystko połączone z rejsem po Wiśle to już wycieczka marzeń dla małych podróżników !
Wadowice + Park Rozrywki Inwałd- coś dla duszy i coś dla ciała
1 dni
zł/os
Wyjazd do Wadowic i Parku Inwałd stanowi dobre połączenie dla duszy i ciała. Zwiedzanie domu rodzinnego Jana Pawła II kryje w sobie chwilę zadumy i przemyśleń, zaś po niej następuje czas na porcję rozrywki i nauki zarazem.
Warsztaty zdobienia bombek
1 dni
zł/os
Nieodłącznym symbolem świąt Bożego Narodzenia są bombki. Z tej racji zapraszamy grupy do miejsca ich produkcji- fabryki bombek oraz uczestniczenia w warsztatach podczas których są one własnoręcznie przyozdabiane przez ich uczestników .

Zapytaj o tą wycieczkę

Masz pytanie dotyczące tej wycieczki, skontaktuj się z nami, odpowiemy na nie w najbliższej możliwej chwili:

imię i nazwisko
firma/instytucja
adres e-mail
nr telefonu
Wybrana wycieczka
treść

wybierz miejsce wyjazdu

Prosimy o wybranie miejsca wyjazdu w celu dopasowania oferty:

Wyjazd z