Znajdź wycieczkę dla siebie!
Region
Ilość dni
Wyjazd z
rodzaj
zakres cenowy(zł)
111 m wieża i wizyta w PALMIARNI !
1 dni
zł/os
Miejsce Gliwice
Termin do uzgodnienia
Wyjazd z
Transport autokar
Kategoria Wycieczki szkolne
opis wycieczki

Wyjazd w godzinach porannych i przejazd do Gliwic a dokładnie do Palmiarni . Budynek palmiarni to nowoczesna konstrukcja architektoniczna o powierzchni użytkowej 2000 m2. Rośnie w nim ponad 5600 roślin, a najstarsze okazy mają ponad 150 lat.Palmiarnia jest podzielona na pięć pawilonów tematycznych – W pierwszych czterech, oprócz egzotycznych roślin, znajdują się również terraria z gadami, akwaria z żółwiami i płaszczkami, klatki z egzotycznymi papugami i kanarkami. Piąty pawilon to egzotyczne akwarium. 

Następnie  wizyta pod Radiostacją Gliwicką, jednego z najbardziej charakterystycznych zabytków Górnego Śląska, gdzie po zwiedzaniu i projekcji filmu dokumentalnego o prowokacji gliwickiej uczestnicy będą mogli skorzystać z urządzeń parku sensorycznego.

W godzinach wieczornych  powrót do miejsca wyjazdu .

Informacje

Cena skalkulowana dla grupy 45 osób + 3  opiekunów gratis 

W przypadku mniejszej liczby uczestników cena ulega zmianie.

Cena nie zawiera biletów wstępu do zwiedzanych obiektów , ulgowe ok.15 zł /os

Program wycieczki może być modyfikowany i dopasowywany do Państwa potrzeb. 

Cena zawiera
  • transport komfortowym autobusem ;
  • opłaty parkingowe ;
  • opiekę pilota ;
  • usługę przewodnika ;
  • ubezpieczenie NNW 
  • bezpłatne miejsca dla opiekunów
  • gadżet od BIURA PODRÓŻY SOKÓŁ TRAVEL dla każdego uczestnika wycieczki ;
  • fotorelacja (za zgodą grupy )
Zobacz także
"ŚCIEŻKA W KORONACH DRZEW„ oraz Pasieka "BARĆ„.
1 dni
zł/os
Wycieczka do Krynicy Zdrój a tam spacer po ścieżce pośród drzew z przewodnikiem . To niezwykła drewniana konstrukcja wieży o wysokości 49,5 metra budowana jest na szczycie stacji narciarskiej Słotwiny Arena (896 m n.p.m. ) wśród lasów pasma Jaworzyny Krynickiej . Uroki Krynicy Zdrój połączone z wizytą w pasiece "BARĆ " - spotkamy się z „łagodnymi pszczołami”, zobaczymy pasiekę, skansen uli, dawną cerkiew prawosławną, a na zakończenie spróbujemy regionalnego miodu.
"CHATY JAK KWIATY " ZALIPIE i TARNÓW
1 dni
zł/os
ZALIPIE to żywy skansen niecodziennej tradycji , zwane jest wsią malarek – jej hasłem reklamowym jest "Chaty jak kwiaty". Zalipie pod tym względem jest unikatową miejscowością w Polsce, wioska słynie z pięknie malowanych chat, właśnie z motywami kwiatowymi. Uczestnicy również zwiedzą miasto zwane „Perłą Renesansu " - TARNÓW !
Archeologia w muzeum na żywo !
1 dni
zł/os
Wycieczka szkolna w fascynujące miejsce ! Wizyta w krakowskim Muzeum Archeologicznym to niepowtarzalna okazja, by cofnąć się w czasie do świata prehistorycznej Małopolski. Uczestnicy dowiedzą się o warunkach przyrodniczych , w jakich żyli nasi przodkowie, sposobu zdobywania pożywienia od najdawniejszych czasów aż po wieki średnie. Zobaczą jak wyglądali dawni mieszkańcy Małopolski: w co się ubierali, jak mieszkali, zdobili stroje, a także jakiego używali uzbrojenia.W Muzeum, obok zbiorów polskich, prezentowane są także eksponaty z innych stron świata: Egiptu, Azji Mniejszej i Peru.
Karpacka Troja
1 dni
zł/os
Włączmy wyobraźnie i przenieśmy się wspólnie do epoki brązu i wczesnego średniowiecza .Interesujące spotkanie z historią połączone nie tylko z niesamowitym widokiem z wieży ale również z warsztatami - A może znajdziemy wśród uczestników wycieczki kilku fanów strojów z minionej epoki , archeologii , małych odkrywców czy miłośników kuchni pradziejowej ? Karpacka Troja to oryginalne połączenie tradycyjnej formy skansenu oraz nowoczesnej placówki muzealnej. Cały kompleks składa się z terenu grodziska oraz parku archeologicznego leżącego u jego podnóża.

Zapytaj o tą wycieczkę

Masz pytanie dotyczące tej wycieczki, skontaktuj się z nami, odpowiemy na nie w najbliższej możliwej chwili:

imię i nazwisko
firma/instytucja
adres e-mail
nr telefonu
Wybrana wycieczka
treść

wybierz miejsce wyjazdu

Prosimy o wybranie miejsca wyjazdu w celu dopasowania oferty:

Wyjazd z