Znajdź wycieczkę dla siebie!
Region
Ilość dni
Wyjazd z
rodzaj
zakres cenowy(zł)
ŁÓDŹ FILMOWA
2 dni
zł/os
Miejsce ŁÓDŹ
Termin do uzgodnienia
Wyjazd z
Transport autokar
Kategoria Wycieczki kilkudniowe
opis wycieczki

ŁÓDŹ FILMOWA  – 2 dni 

Dzień I Wyjazd  o godzinie 05:00 , przejazd do Łodzi  . Dzień rozpoczniemy od zwiedzania Muzeum Kinematografii, które jest jedynym w Polsce muzeum, chroniącym zabytki z dziedziny techniki, sztuki i kultury filmowej. Znajdziemy tam unikatowe urządzenia z epoki poprzedzającej film, imponujący zbiór aparatów fotograficznych i kamer filmowych, bogata kolekcja różnorodnych projektorów filmowych, kilkanaście tysięcy polskich i zagranicznych plakatów filmowych, fotosy, bogaty zbiór scenariuszy i scenopisów, projekty scenograficzne do filmów fabularnych i animowanych oraz imponujące ilościowo zbiory zapisków, korespondencji, fotografii, dokumentów związanych z prywatnym i zawodowym życiem największych twórców polskiej kinematografii następnie  udział  w lekcji muzealnej. Kolejno przejazd  do SMA - Muzeum Animacji ,  gdzie obejrzeć można oryginalną wystawę, związaną z bohaterami kultowych dobranocek i filmów animowanych oraz poznać historię polskiej animacji i tajniki technik animacyjnych. W programie: zwiedzanie i warsztat filmowy, plastyczny lub ekologiczny. Zakwaterowanie , obiadokolacja oraz nocleg .

Dzień II  Po śniadaniu zwiedzanie  Łodzi z przewodnikiem  , spacer reprezentacyjną ulicą Łodzi, będącą jedną z najdłuższych ulic handlowych w Europie. W programie m.in.: zdjęcie z pomnikiem Misia Uszatka, przejście Aleją Gwiazd Łódzkiej Drogi Sławy  , Rynek Staromiejski , Pałac Poznański , Plac Wolności   i wiele innych . Powrót  w godzinach wieczornych .

Informacje

Cena skalkulowana dla grupy 45 osób + 3 opiekunów gratis.

W przypadku mniejszej liczby uczestników cena ulega zmianie.

Program wycieczki może być modyfikowany i dopasowywany do Państwa potrzeb. 

 

Cena zawiera
  • transport autokarem ,
  •  ubezpieczenie NNW ,
  •  opiekę pilota , 
  •  usługę lokalnego przewodnika   ,
  •  1 x nocleg ,
  •  1 x śniadanie ,
  •  1 x obiadokolację, 
  •  bilety wstępów do zwiedzanych miejsc w programie ,
  •  fotorelacja za zgodą grupy , 
  •  gadżet od Biura Podróży 
Zobacz także
Bieszczady
3 dni
zł/os
Ktokolwiek wędrował kiedyś przez Bieszczadzkie doliny napawając się ich ciszą i spokojem ? A czy ktokolwiek wie , że w Bieszczadach żyje drugie największe stado żubrów na świecie? Bieszczady to jedno z najbardziej dzikich miejsc w Polsce. Widoki zapierają dech , a nocą niebo jest najciemniejsze.
Cukierkowy Kraków
1 dni
zł/os
Cukierki , lizaki ,rzeźby z karmelu w wielu wariantach dla naszych najmłodszych w fabryce CIU CIU w Krakowie - Postawmy na kreatywność dzieci niech zrobią to sami a otrzymają Certyfikat Młodego Karmelarza . Zakończymy tą wycieczkę wybranym spektaklem w teatrze Groteska w Krakowie !
KRAKÓW AIRPORT
1 dni
zł/os
Kraków Airport to największy regionalny port lotniczy w Polsce. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia, zwiedzenia i dowiedzenia się więcej na temat lotniska, jego obsługi i pracy na nim. Centrum Edukacji Lotniczej Kraków Aiport to unikatowy ośrodek edukacyjny przybliżający zasady funkcjonowania lotniska oraz jego organizację. Zobaczyć tu można teatrzyki o tematyce lotniczej, wyposażenie multimedialne czy robota humanoidalnego wchodzącego w interakcje z odwiedzającymi.
KUDOWA ZDRÓJ
2 dni
zł/os
Kaplica Czaszek- brzmi groźnie, ale nie jest aż tak strasznie. Jedyne takie miejsce w Polsce, ze smutną ale i ciekawą historią. Miejsce które jednak chyba każdy powinien zobaczyć, a to tylko jedna z wielu atrakcji Kudowy Zdroju. Chcecie zobaczyć więcej - zapraszamy.
MUZEUM OGNIA I TWINPIGS
1 dni
zł/os
Chcecie dowiedzieć się jak ludzie okiełznali ogień i zrobili z niego użytek? Jak jest on wykorzystywany w wojsku, a jak w przemyśle, chcecie zdobyć wiedzę na temat jak ugasić pożar komputera, a może lubicie doświadczenia? Muzeum Ognia to miejsce w którym wszystko zaskakuje, fascynuje i uczy. Miejsce ,by zgłębić temat znaczenia ognia w różnych epokach. Zapraszamy do przeżycia tych wspaniałych i niezapomnianych chwil .
Przez Gniezno do Torunia !
2 dni
zł/os
Zaplanowaliśmy dla Was idealne połączenie na wycieczkę szkolną do Torunia przez Gniezno . Toruń to piękne miasto położone nad Wisłą, o licznych zabytkach i niezwykłej historii , którą będziecie mieli okazje poznać podróżując z nami. Natomiast Gniezno jeśli o tym jeszcze nie wiecie było pierwszą stolicą Polski . CIEKAWOSTKA O TORUNIU : Krzywa Wieża w Toruniu -"Jeżeli ktoś stanie pod wieżą plecami przypartymi do muru od strony ulicy, uniesie się na palce z przypartymi do muru piętami, wyciągnie ręce przed siebie i przez chwilę tak pozostanie jest człowiekiem bez grzechu, zaś ci którzy upadną mają coś na sumieniu."
W OGRODZIE PEŁNYM DOŚWIADCZEŃ !
1 dni
zł/os
Ogród Doświadczeń jest tzw. parkiem sensorycznym , a więc prezentowane w nim ekspozycje działają na wszystkie ludzkie zmysły. Nosi on imię najsłynniejszego polskiego pisarza fantastyki naukowej– Stanisława Lema . Odwiedzimy również Muzeum Inżynierii Miejskiej- gdzie zobaczymy jak na przestrzeni lat zmieniły się sprzęty m.in dawny sprzęt komputerowy czy maszyna do pisania .

Zapytaj o tą wycieczkę

Masz pytanie dotyczące tej wycieczki, skontaktuj się z nami, odpowiemy na nie w najbliższej możliwej chwili:

imię i nazwisko
firma/instytucja
adres e-mail
nr telefonu
Wybrana wycieczka
treść

wybierz miejsce wyjazdu

Prosimy o wybranie miejsca wyjazdu w celu dopasowania oferty:

Wyjazd z