Znajdź wycieczkę dla siebie!
Region
Ilość dni
Wyjazd z
rodzaj
zakres cenowy(zł)
Kopalnia Soli Wycieczka
1 dni
zł/os
Miejsce Wieliczka
Termin do uzgodnienia
Wyjazd z
Transport autokar
Kategoria Wycieczki szkolne
opis wycieczki

Kopalnia Soli „Wieliczka” to jedna z największych atrakcji turystycznych w Polsce. Kopalnia Soli „Wieliczka” to kopalnia soli kamiennej .

  Zobaczymy tu cenne uroki Trasy turystycznej między innymi : wykute  w soli piękne komory, niesamowite podziemne jeziora, majestatyczne konstrukcje ciesielskie i unikalne solne rzeźby.  Około 3 kilometry krętych korytarzy, 800 schodów do pokonania i zejście na głębokość 135 metrów pod ziemię. Poznamy legendę księżnej Kingi  oraz dedykowaną jej cudowną kaplicę . Wysłuchamy  historii o tajemnicach Kopalni , o rządzących nią siłach przyrody  a także o  ciężkiej pracy górników .

Czas spędzony na szlaku wraz z zwiedzaniem Muzeum Żup Krakowskich to ok . 3 h 


Informacje

Cena skalkulowana dla grupy 40 osób +  opiekunowie

W przypadku mniejszej liczby uczestników cena ulega zmianie.

Możliwość noclegu w Kopalni Soli * informacje w Biurze Podróży Sokół Travel , Zapraszamy  


Program wycieczki może być modyfikowany i dopasowywany do Państwa potrzeb. 

 

Cena zawiera


 • transport komfortowym autobusem ;
 • opłaty parkingowe ;
 • opiekę pilota
 • przewodnik po Kopalni Soli 
 • bilet wstępu do Kopalni Soli oraz Muzeum Żup Krakowskich 
 • ubezpieczenie 
 • bezpłatne miejsca dla opiekunów
 • fotorelacja (za zgodą grupy )


  Zobacz także
  Atrakcje Pienin, w tym spływ przełomem Dunajca
  1 dni
  zł/os
  Dwa charakterystyczne punkty Pienin: Zamek w Niedzicy oraz Spływ Dunajcem, zwieńczone biesiadowaniem przy ognisku w lokalnej chacie.
  Auschwitz-Brzezinka
  1 dni
  zł/os
  Obóz zagłady Auschwitz-Birkenau to miejsce, które powinien zobaczyć każdy ! Obóz koncentracyjny założony przez niemieckich nazistów w 1940 roku.
  Góry Świętokrzyskie
  2 dni
  zł/os
  Góry Świętokrzyskie to jedne z najstarszych gór w Polsce. Kojarzą się głownie ze Stefanem Żeromskim i podaniami ludowymi o sabatach czy czarownicach i jest w tym trochę prawdy, ponieważ góry te są bardzo tajemnicze.-pełne jaskiń, rumowisk czy formacji skalnych. Oprócz nich województwo świętokrzyskie posiada inne ciekawe miejsca takie jak Chęciny, Nową Słupię, Krajno, Tokarnię czy samą ich stolicę- Kielce.
  Krynica-Zdrój
  1 dni
  zł/os
  Wycieczka do Krynicy to moc atrakcji takich jak: kolejka na Górę Parkową, zjeżdżalnia pontonowa, rajskie ślizgawki czy też odwiedzenie pasieki pszczół .. Dodatkowo spędzenie czasu w wyjątkowej atmosferze przy ognisku z koleżankami i kolegami z kubkiem herbaty w ręku.
  Łódź
  2 dni
  zł/os
  Łódź jest trzecim miastem w Polsce pod względem liczby ludności i czwartym pod względem wielkości, dlatego miejsce te musi zawierać w sobie różne perełki architektoniczne czy też historyczne, takie jak Muzeum Farmacji, Muzeum Kanału Dętka, ulicę Piotrkowską, teren byłego getta i wiele innych.
  ODKRYWAMY SOLILANDIĘ - Kopalnia Soli
  1 dni
  zł/os
  Zabierzmy naszych najmłodszych odkrywców do Wieliczki a dokładniej do KOPALNI SOLI i odkryjmy razem z nimi Solilandię ! Czy w bajkowym podziemnym świecie uda się małym odkrywcą odnaleźć wszystkie skarby ? Przekonajmy się i zabierzmy ich tam !!
  W Sandomierzu jak w Rzymie !
  2 dni
  zł/os
  Położony na siedmiu wzgórzach nad Wisłą Sandomierz z licznymi zabytkami z rożnych epok, nazywany jest przez mieszkańców małym Rzymem. Sandomierz jedno z najstarszych polskich miast zachowujących do dziś średniowieczny układ ulic i zabudowy . Miasto to promuje popularny serial „ Ojciec Mateusz” z księdzem rowerzystą granym przez Artura Żmijewskiego .

  Zapytaj o tą wycieczkę

  Masz pytanie dotyczące tej wycieczki, skontaktuj się z nami, odpowiemy na nie w najbliższej możliwej chwili:

  imię i nazwisko
  firma/instytucja
  adres e-mail
  nr telefonu
  Wybrana wycieczka
  treść

  wybierz miejsce wyjazdu

  Prosimy o wybranie miejsca wyjazdu w celu dopasowania oferty:

  Wyjazd z