Znajdź wycieczkę dla siebie!
Region
Ilość dni
Wyjazd z
rodzaj
zakres cenowy(zł)
Kalwaria Zebrzydowska , Wadowice oraz Park rozrywki !
1 dni
zł/os
Miejsce Kalwaria Zebrzydowska , Wadowice
Termin do uzgodnienia
Wyjazd z
Transport autokar
Kategoria Wycieczki szkolne
opis wycieczki

Kalwaria Zebrzydowska , Wadowice oraz Park rozrywki  !

                                             Przeżyj tą przygodę z nami

Wyjazd w godzinach porannych (ok. 5:00) z wcześniej ustalonego miejsca do Kalwarii Zebrzydowskiej . 

Pierwszym punktem tej wycieczki będzie Kalwaria Zebrzydowska - tętniące miejsce kultu to nie tylko kościół i klasztory ale  również zespół kaplic i kościołów dróżkowych  oraz manierystyczny park krajobrazowy , Jego powstanie zawdzięcza się  Mikołajowi Zebrzydowskiemu . w 1602 roku dokonał on fundacji  klasztoru i kalwarii . Dla dzieci  po komunii lub przed będzie to wyjątkowy czas rozmyśleń oraz modlitwy . 

Później udamy się do Wadowic , każdy najmłodszy kojarzy to miasto z naszym kochanym Papieżem Janem Pawłem II  . Zwiedzimy tu dom rodzinny Karola Wojtyły , w którym młody Karol Wojtyła był ministrantem oraz przyjął I komunie oraz sakrament bierzmowania .

Następnie dla naszych małych podróżników przygotowaliśmy coś na co na pewno  będą oczekiwać  już  od pierwszych chwil podróży  a mianowicie Park Miniatur  ale to nie jest wszystko co mieści się w tym parku również czeka nas niezwykła zabawa ,pełna emocji w Luna Parku  znajdującym się w Inwałdzie .

Park Miniatur to niezwykłe miejsce , w którym podczas podróży przez Australię , Grecję , Włochy , Polskę , Chiny , Frnację , Meksyk  będziesz podziwiać miniaturowe budowle  charakterystyczne dla każdego z tych państw . Znajdziesz tu wszystkie obiekty , który szanujący  się turysta  wyruszający w podróż dookoła świata powinien koniecznie zobaczyć . Luna Park - karuzelę , diabelski młyn , spływ dziką rzeką oraz zjeżdżalnie i wiele innych .

Wyjazd w drogę powrotną . Powrót do miejsca zbiórki w godzinach wieczornych .

Informacje

Cena  dla grupy 45 osób +  opiekunowie 

W przypadku mniejszej liczby uczestników cena ulega zmianie.

Program wyjazdu może zostać zmodyfikowany i dopasowany do Państwa indywidualnych potrzeb.


Cena zawiera
  • transport wygodnym autobusem ;
  • opłaty parkingowe ;
  • opiekę pilota;
  • bilet wstępu  do Muzeum;
  • przewodnik po Muzeum Jana Pawła II;
  • ubezpieczenie;
  • bezpłatne miejsca dla opiekunów;
  • gadżet od biura podróży SOKÓŁ TRAVEL;
  • fotorelacja (za zgodą grupy );
Zobacz także
Bochnia dla dużych i małych !
1 dni
zł/os
Bochnia ! Podróż przez najstarsze i najpiękniejsze wyrobiska kopalni .Najstarsza kopalnia soli kamiennej w Polsce . Unikatowe komory solne o charakterystycznym kształcie i układzie geologicznym, piękne wykute w soli kaplice, rzeźby solne oraz narzędzia i urządzenia górnicze tworzą wyjątkowe, zadziwiające podziemne miasto i wile innych
Cukierkowy Kraków
1 dni
zł/os
Cukierki , lizaki ,rzeźby z karmelu w wielu wariantach dla naszych najmłodszych w fabryce CIU CIU w Krakowie - Postawmy na kreatywność dzieci niech zrobią to sami a otrzymają Certyfikat Młodego Karmelarza . Zakończymy tą wycieczkę wybranym spektaklem w teatrze Groteska w Krakowie !
Kopalnia Soli Wycieczka
1 dni
zł/os
Zapraszamy uczniów w każdym wieku na wycieczkę do Wieliczki dokładniej do Kopalni Soli ! Tajemnica zabytkowej kopalni , wysłuchanie legend czy podziwianie rzeźb i podziemnych jezior to idealny pomysł na wycieczkę dla ucznia w każdym wieku ! Zwiedzimy również ekspozycję Muzeum Źup Krakowskich położoną na głębokości 135 m ! Zapraszamy na lekcję inną niż zwykle !
Miasteczko Galicyjskie + skansen
1 dni
zł/os
Zapraszamy na niezwykłą lekcję historii w innej formie niż zawsze a zatem w miasteczku Galicyjskim oraz sąsiadującym z nim skansenem w Parku Etnograficznym ! Zobaczymy różnorodność kulturową Sądecczyzny : Lachów Sądeckich , Pogórzan , Górali Sądeckich oraz grupy odmienne etnicznie m.in Łemków . A zatem przeniesiemy się do czasów XIX wiecznej sądeckiej wsi !
Muzeum Lizaka + Karpacka Troja
1 dni
zł/os
W okolicach Jasła można znaleźć dwa edukacyjne i przede wszystkim ciekawe miejsca jakimi są Skansen "Karpacka Troja" oraz Muzeum Lizaka, w którym organizowane są warsztaty podczas których każdy może przygotować własnoręcznie zrobiony lizak.

Zapytaj o tą wycieczkę

Masz pytanie dotyczące tej wycieczki, skontaktuj się z nami, odpowiemy na nie w najbliższej możliwej chwili:

imię i nazwisko
firma/instytucja
adres e-mail
nr telefonu
Wybrana wycieczka
treść

wybierz miejsce wyjazdu

Prosimy o wybranie miejsca wyjazdu w celu dopasowania oferty:

Wyjazd z