Znajdź wycieczkę dla siebie!
Region
Ilość dni
Wyjazd z
rodzaj
zakres cenowy(zł)
Cukierkowy Kraków
1 dni
zł/os
Miejsce Kraków
Termin do uzgodnienia
Wyjazd z
Transport autokar
Kategoria Wycieczki szkolne
opis wycieczki

CUKIERKOWY KRAKÓW 

                                                                                                                                Przeżyj tą przygodę z nami 

                                 Program

Wyjazd z wybranego miejsca w Limanowej lub okolic do Krakowa  Pierwszym punktem tej słodkiej wycieczki  będzie zwiedzanie Fabryki cukierków Ciu Ciu w Krakowie  w tym pokaz  produkcji, degustacja ciepłego cukierka oraz warsztaty karmelarskie. Każdy uczestnik wykonuje własnoręcznie lizaka. Warsztaty zakończone są wręczeniem Certyfikatów Młodego Karmelarza. Wykonane słodycze dzieci zabierają ze sobą do domu oraz dodatkowo każdy otrzymuje 60 g paczuszkę cukierków. 

Po wizycie w fabryce nadejdzie czas na odpoczynek i napełnienie brzuszków małą przekąską z plecaka lub też za zgodą rodziców oraz ustaleniem nauczycieli przejazd do McDonald's lub KFC . 

Drugim naszym punktem będzie Spektakl dla dzieci w Teatrze  Groteska!

Teatr Groteska w Krakowie jest jedną z najstarszych i najbardziej renomowanych scen lalkowych w Polsce. Teatr został założony w 1945 roku przez wybitnych artystów teatru Zofię i Władysława Jaremów – reżyserów, inscenizatorów, pionierów nowoczesnego myślenia o sztuce lalkowej i teatrze plastycznym w powojennej Polsce     

Spektakle do wyboru :

Adonis ma gościa ,Aksamitny Królik ,Ania z Zielonego Wzgórza, Bajka o Szewczyku, Brzydkie kaczątko , Calineczka - niezwykłe przygody, Cudowna lampa Aladyna ,Czerwony Kapturek ,Doktor Dolittle ,Dwanaście prac Heraklesa ,Dziewczynka z parku ,Kot w butach, Kto pocieszy pechowego Nosorożca? , Ku-ku-ryku Słoneczniku  i wiele więcej pozostałe tytuły spektakli dostępne w biurze podróży Sokół Travel  .Informacje

Cena  skalkulowana 50 osób + opiekunowie

W przypadku mniejszej liczby uczestników cena ulega zmianie.

Istnieje możliwość  modyfikacji wycieczki  w celu dopasowania do Państwa potrzeb .

Cena zawiera
  • transport komfortowym autokarem ;
  • opłaty parkingowe  ;
  • opiekę pilota;
  • bilety  wstępu do fabryki Ciu Ciu ;
  • bilety wstępu na wybrany spektakl w teatrze Groteska ;
  • ubezpieczenie ;
  • bezpłatne miejsca dla opiekunów ;
  • fotorelacja (za zgodą grupy);
Zobacz także
Krynica-Zdrój
1 dni
zł/os
Wycieczka do Krynicy to moc atrakcji takich jak: kolejka na Górę Parkową, zjeżdżalnia pontonowa, rajskie ślizgawki czy też odwiedzenie pasieki pszczół .. Dodatkowo spędzenie czasu w wyjątkowej atmosferze przy ognisku z koleżankami i kolegami z kubkiem herbaty w ręku.
Miasteczko Galicyjskie + skansen
1 dni
zł/os
Zapraszamy na niezwykłą lekcję historii w innej formie niż zawsze a zatem w miasteczku Galicyjskim oraz sąsiadującym z nim skansenem w Parku Etnograficznym ! Zobaczymy różnorodność kulturową Sądecczyzny : Lachów Sądeckich , Pogórzan , Górali Sądeckich oraz grupy odmienne etnicznie m.in Łemków . A zatem przeniesiemy się do czasów XIX wiecznej sądeckiej wsi !
Muzeum Lizaka + Karpacka Troja
1 dni
zł/os
W okolicach Jasła można znaleźć dwa edukacyjne i przede wszystkim ciekawe miejsca jakimi są Skansen "Karpacka Troja" oraz Muzeum Lizaka, w którym organizowane są warsztaty podczas których każdy może przygotować własnoręcznie zrobiony lizak.
Przygoda w Zoo oraz rejs po Wiśle !!
1 dni
zł/os
Zabierzemy Was w egzotyczną podróż po Krakowskim ZOO . To miejsce zapewne jest jednym z ulubionych miejsc dzieci a połączone z godzinami karmienia zwierząt oraz Mini ZOO gdzie dzieci same mogą pogłaskać , nakarmić przygotowaną paszą kucyki, króliczki, świnki to gwarantowane niezapomniane emocje dla każdego malucha i starszaka!!! To wszystko połączone z rejsem po Wiśle to już wycieczka marzeń dla małych podróżników !

Zapytaj o tą wycieczkę

Masz pytanie dotyczące tej wycieczki, skontaktuj się z nami, odpowiemy na nie w najbliższej możliwej chwili:

imię i nazwisko
firma/instytucja
adres e-mail
nr telefonu
Wybrana wycieczka
treść

wybierz miejsce wyjazdu

Prosimy o wybranie miejsca wyjazdu w celu dopasowania oferty:

Wyjazd z