Znajdź wycieczkę dla siebie!
Region
Ilość dni
Wyjazd z
rodzaj
zakres cenowy(zł)
Bochnia dla dużych i małych !
1 dni
zł/os
Miejsce Bochnia
Termin do uzgodnienia
Wyjazd z
Transport autokar
Kategoria Wycieczki szkolne
opis wycieczki

Bochnia !

                                                                                                                              Przeżyj tą przygodę z nami

Podróż przez najstarsze i najpiękniejsze wyrobiska kopalni .

Najstarsza kopalnia soli kamiennej w Polsce . Unikatowe komory solne o charakterystycznym kształcie i układzie geologicznym, piękne wykute w soli kaplice, rzeźby solne oraz narzędzia i urządzenia górnicze tworzą wyjątkowe, zadziwiające podziemne miasto. PODZIEMNA EKSPOZYCJA MULTIMEDIALNA – zwiedzanie ma charakter podróży w czasie . Wyjątkowy sposób przedstawienia techniki górniczej na przestrzeni wieków , dzieci po przez interaktywne prezentacje , słuchowiska przestrzenne oraz animacje  utrwalą na dłużej zdobytą wiedzę .

Atrakcje  dodatkowe :

 • Przeprawa podziemną łódką , 226 m po ziemią  . Jedyna na skalę światową przeprawa łodzią przez zalaną solanką komorę a przy tym barwne opowieści o tajemniczych zakamarkach bocheńskiej kopalni .  - dopłata 14 zł/os
 • Lekcja przyrodnicza w Muzeum Motyli . Drogi  nauczycielu zabierz swoich uczniów na lekcje przyrody . W muzeum Arthropoda  znajduje się ponad 5 tys. rodzajów motyli dziennych i nocnych z każdego kontynentu , największy motyl na Ziemi czy motyl który żyje niemal jeden dzień .+ pamiątkowy motylowy magnes dla każdego  – dopłata 14 zł / os
 • Pakiety edukacyjne –  Gwarantujemy  mnóstwo edukacyjnej zabawy oraz fantastycznie spędzony czas po przez quizy , zagadki,  spotkania z historycznymi postaciami i wiele innych  . Tematy do wyboru : klasy od I-III : Zagadkowa Kopalnia , Śladami Pracy Górnika ,Królestwo Skarbnika  oraz klasy od IV-VI Dar Księżnej Kingii , Królewska Kopalnia  - dopłata 14 zł / os

Po fascynujących chwilach w Bochni czas na zapoznanie się z życiem oraz twórczością Kazimierza Brodzińskiego  w Lipnicy Górnej . Kamienie Brodzińskiego to grupa 9 skał  o różnych kształtach które stanowią pomnik przyrody . Powstały ok 65 mln. lat temu .


* Możliwość organizacji obiadu dla dzieci  . Zapytaj o więcej informacji w biurze podróży SOKÓŁ TRAVEL .


Informacje

Cena  skalkulowana 50 osób + opiekunowie

W przypadku mniejszej liczby uczestników cena ulega zmianie.

Istnieje możliwość  modyfikacji wycieczki  w celu dopasowania do Państwa potrzeb .

Atrakcje do wyboru extra  są dodatkowo płatne .

Cena zawiera
 • transport komfortowym autokarem;
 • opłaty parkingowe  ;
 • opiekę pilota;
 • bilety wstępu do Kopalni Soli w Bochni;
 • przewodnik  ;
 • ubezpieczenie ;
 • bezpłatne miejsca dla opiekunów ;
 • gadżet od biura podróży Sokół Travel;
 • fotorelacja (za zgodą grupy);
Zobacz także
Auschwitz-Brzezinka
1 dni
zł/os
Obóz zagłady Auschwitz-Birkenau to miejsce, które powinien zobaczyć każdy ! Obóz koncentracyjny założony przez niemieckich nazistów w 1940 roku.
Cukierkowy Kraków
1 dni
zł/os
Cukierki , lizaki ,rzeźby z karmelu w wielu wariantach dla naszych najmłodszych w fabryce CIU CIU w Krakowie - Postawmy na kreatywność dzieci niech zrobią to sami a otrzymają Certyfikat Młodego Karmelarza . Zakończymy tą wycieczkę wybranym spektaklem w teatrze Groteska w Krakowie !
Góry Świętokrzyskie
2 dni
zł/os
Góry Świętokrzyskie to jedne z najstarszych gór w Polsce. Kojarzą się głownie ze Stefanem Żeromskim i podaniami ludowymi o sabatach czy czarownicach i jest w tym trochę prawdy, ponieważ góry te są bardzo tajemnicze.-pełne jaskiń, rumowisk czy formacji skalnych. Oprócz nich województwo świętokrzyskie posiada inne ciekawe miejsca takie jak Chęciny, Nową Słupię, Krajno, Tokarnię czy samą ich stolicę- Kielce.
Kopalnia Soli Wycieczka
1 dni
zł/os
Zapraszamy uczniów w każdym wieku na wycieczkę do Wieliczki dokładniej do Kopalni Soli ! Tajemnica zabytkowej kopalni , wysłuchanie legend czy podziwianie rzeźb i podziemnych jezior to idealny pomysł na wycieczkę dla ucznia w każdym wieku ! Zwiedzimy również ekspozycję Muzeum Źup Krakowskich położoną na głębokości 135 m ! Zapraszamy na lekcję inną niż zwykle !
Krynica-Zdrój
1 dni
zł/os
Wycieczka do Krynicy to moc atrakcji takich jak: kolejka na Górę Parkową, zjeżdżalnia pontonowa, rajskie ślizgawki czy też odwiedzenie pasieki pszczół .. Dodatkowo spędzenie czasu w wyjątkowej atmosferze przy ognisku z koleżankami i kolegami z kubkiem herbaty w ręku.
Łódź
2 dni
zł/os
Łódź jest trzecim miastem w Polsce pod względem liczby ludności i czwartym pod względem wielkości, dlatego miejsce te musi zawierać w sobie różne perełki architektoniczne czy też historyczne, takie jak Muzeum Farmacji, Muzeum Kanału Dętka, ulicę Piotrkowską, teren byłego getta i wiele innych.
Miasteczko Galicyjskie + skansen
1 dni
zł/os
Zapraszamy na niezwykłą lekcję historii w innej formie niż zawsze a zatem w miasteczku Galicyjskim oraz sąsiadującym z nim skansenem w Parku Etnograficznym ! Zobaczymy różnorodność kulturową Sądecczyzny : Lachów Sądeckich , Pogórzan , Górali Sądeckich oraz grupy odmienne etnicznie m.in Łemków . A zatem przeniesiemy się do czasów XIX wiecznej sądeckiej wsi !
Muzeum Lizaka + Karpacka Troja
1 dni
zł/os
W okolicach Jasła można znaleźć dwa edukacyjne i przede wszystkim ciekawe miejsca jakimi są Skansen "Karpacka Troja" oraz Muzeum Lizaka, w którym organizowane są warsztaty podczas których każdy może przygotować własnoręcznie zrobiony lizak.
ODKRYWAMY SOLILANDIĘ - Kopalnia Soli
1 dni
zł/os
Zabierzmy naszych najmłodszych odkrywców do Wieliczki a dokładniej do KOPALNI SOLI i odkryjmy razem z nimi Solilandię ! Czy w bajkowym podziemnym świecie uda się małym odkrywcą odnaleźć wszystkie skarby ? Przekonajmy się i zabierzmy ich tam !!
Ojcowski Park Narodowy
1 dni
zł/os
Ojcowski Park Narodowy jest najmniejszym polskim parkiem narodowym. Leży w południowej części Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej, zaledwie 16 km od Krakowa. Na terenie parku występują zarówno ciekawe formy krasowe, m.in. ostańce, jaskinie, wąwozy jak i bogata fauna w skład której wchodzi wiele gatunków górskich i stepowych.
Wrocław to nie tylko miasto !
2 dni
zł/os
Czy widzieliście jedno z najstarszych i najpiękniejszych miast w Polsce ? Jeśli nie , macie okazje zwiedzić go z nami ! Wrocław jest stolicą Dolnego Śląska położony u podnóża Sudetów nad rzeką Odrą . Usytuowanie , architektura jak i kultura tego miasta tworzą je naprawdę niezwykłym i atrakcyjnym pod wieloma względami miastem !
Zakopane
1 dni
zł/os
Gubałówka, Krupówki, Wielka Krokiew, drewniane kościoły to główne atrakcje w Zakopanem, o których każdy słyszał i które każdy powinien zobaczyć, a do tego wystarczy zaledwie 1 dzień.

Zapytaj o tą wycieczkę

Masz pytanie dotyczące tej wycieczki, skontaktuj się z nami, odpowiemy na nie w najbliższej możliwej chwili:

imię i nazwisko
firma/instytucja
adres e-mail
nr telefonu
Wybrana wycieczka
treść

wybierz miejsce wyjazdu

Prosimy o wybranie miejsca wyjazdu w celu dopasowania oferty:

Wyjazd z