O Sokół Travel

Nasze biuro powstało w 2017 roku z inicjatywy trójki przyjaciół, których pasją są podróże. Właściciele cenią sobie niezależność i wolność, a te cechy nieodłącznie kojarzą im się z sokołem wędrownym i to właśnie ten dostojny ptak, stał się inspiracją do stworzenia nazwy biura: Sokół Travel. 

Co ciekawe sokoły wędrowne, wcale nie odbywają dalekich podróży. Skupiają się na bliskim terytorium, a to wspaniale łączy się z jedną z misji biura: chcemy Wam pokazać jak wspaniała jest Polska! Wiele osób nie docenia tego jak różnorodny i piękny jest nasz kraj, ale my chcemy Wam to udowodnić podczas naszych wyjazdów. 

Uwielbiamy też wycieczki zagraniczne do bliższych i dalszych miejsc. Kochamy poznawać nieznane lądy, smaki, obyczaje i kultury. A jeszcze bardziej lubimy Wam pokazywać te nasze odkrycia i dzielić się wiedzą na ich temat. 

Chcemy położyć kres nudnym wycieczkom szkolnym. Zależy nam na tym, aby edukować przez zabawę i poznawać wartościowe miejsca, które uzupełnią wiedzę uczestników, oraz pozwolą przyswoić jeszcze więcej informacji na temat historycznych wydarzeń i faktów. 

Ekscytuje nas przygotowanie wyjazdów incentive dla firm. Każda firma to nowa przygoda i wspaniałe wyzwanie. 

Codziennie w pracy przyświeca nam cel: zarażać ludzi pasją do podróży i tworzyć niesamowite wspomnienia, które zostają na całe życie.

Nasz Zespół

Ania to serce naszego biura. To właśnie ona odbiera od Was telefony, odpowiada na maile i układa programy wyjazdów. Spotkacie ją też na naszych wycieczkach, gdzie często pełni funkcję pilota. Jej energia nigdy się nie kończy, bo napędzają ją wyjazdy i ludzie, których poznaje podczas naszych wycieczek. 

Prywatnie jest absolwentką Turystyki i Rekreacji na krakowskim AWF-ie i praktykującą podróżniczką. Odwiedziła już większość europejskich krajów oraz między innymi USA, Dominikanę, Tunezję i Gruzję, której jest wielką fanką. Jak na ogromną miłośniczkę gór przystało marzy o podróży do Patagonii. 


Edyta to nasza agentka do zadań specjalnych. Jest ogromna szansa, że spotkacie ją na naszych wycieczkach, gdyż jest zawodowym pilotem i liderem wyjazdów. Potrafi szybko odnaleźć się w najbardziej zaskakującej sytuacji. Możecie być pewni, że podczas wyjazdu z Edytą zrealizujecie cały program, a nawet i więcej jeśli tylko pozwoli na to czas. Bardzo szybko nawiązuje kontakt z innymi, a pracę w Sokół Travel kocha za uczestników naszych wycieczek, którzy ładują ją pozytywną energią.  

Prywatnie to mama Filipa i Karoliny oraz szczęśliwa żona. Kraje, które pokochała od pierwszego wyjazdu to Grecja i Chorwacja. 


Agnieszka to nowy skarb w naszym zespole. Prawdziwy wirtuoz marketingu, doskonały znawca branży turystycznej (w której pracuje już od ponad 11 lat!) i podróżniczka z krwi i kości. Ukończyła studia turystyczne na Uniwersytecie Jagiellońskim i krakowskim AWF-ie. Turystyka to jej całe życie.

Jeśli jesteście ciekawi jak smakują prawdziwe chińskie sajgonki, kolumbijskie empanadas, marokański tajin czy gruzińskie chaczapuri to właśnie ona doskonale zna odpowiedź na te pytania, bowiem sprawdziła to osobiście. Odwiedzonych przez nią miejsc nie sposób zliczyć. Teraz dzieli się swoim doświadczeniem i przygotowuje dla Was oferty zagranicznych wczasów i egzotycznych podróży. 


dowiedz się więcej
“Wypełnij swoje życie przygodami, nie przedmiotami. Miej historie do opowiedzenia, nie rzeczy do pokazania. ”
Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.