FERIE ! Wycieczka 2 luty 2020 - Zapisy do 23 stycznia !
17.01.2020

FERIE !!! Nie masz pomysłu na ferie dla Twojej pociechy?A gdyby tak podarować dzieciom w prezencie wspólnie spędzony CZAS? Zapraszamy na jednodniową wycieczkę wszystkie chętne dzieci wraz z rodzicami lub opiekunami. Termin : 2 luty ( niedziela ) - wyjazd z Limanowej ! Wycieczka do TEATRU GROTESKA w Krakowie na spektakl pt. KTO POCIESZY PECHOWEGO NOSOROŻCA ? Przedstawienie o odkrywaniu własnej tożsamości dopełnione atrakcyjną plastyka, której głównym elementem jest postać nosorożca prawdziwych rozmiarów. Interesujące wizualizacje , rytmiczne piosenki , pomysłowa choreografia pobudzą wyobraźnię każdego widza! Następnie udamy się do GoJump połączonego z GOair - NOWOŚĆ ! - powietrzne miasto ! Super zabawa,niesamowicie spędzony czas oraz miłe zaskoczenie ilością atrakcji w tym miejscu . Nie ma co się zastanawiać - ZAPISY DO 23 STYCZNIA!(CZWARTEK ) --> w Biurze Podróży Sokół Travel, ul. Spacerowa 7D/1 lub pod numerem tel. 730 701 747

* LICZBA MIEJSC OGRANICZONA !

czytaj także
Regulamin - Rozdanie na Facebooku
17.11.2023
2023/2024 - ruszyły zapisy na szkolne wycieczki!
30.08.2023
Witaj szkoło!
Rok szkolny nie musi kojarzyć się wyłącznie z nauką. Pozwól sobie i swoim Uczniom na odskocznię od szkolnej rutyny i zorganizuj z nami wycieczkę, którą Twoi podopieczni zapamiętają na lata.
Wakacje 2023 - ruszają zapisy na wycieczki!
27.06.2023
Sezon wakacyjny - czas start! Marzysz o niezapomnianej i pełnej atrakcji przygodzie? Chcesz odkryć nieznane wcześniej zakamarki naszego pięknego kraju? Zapraszamy! Zabierzemy Cię w najbardziej wyjątkowe miejsca, a wszystko to w miłej atmosferze!