DZIEŃ DZIECKA - RUSZYŁY ZAPISY !
25.03.2019

 Energylandia to przede wszystkim największy park rozrywki w Polsce. Znajduje się w mieście Zator .

Atrakcje charakteryzujące się specjalnie dobraną tematyczną dekoracją i scenografią podzielone są na 4 strefy: 

Bajkolandia & Circus Zone  to kraina dla najmłodszych, z karuzelami, autkami i bohaterami ulubionych dziecięcych bajek. Strefa familijna to atrakcje przewidziane dla całych rodzin, są to zarówno roller coastery, jak i kilka atrakcji wodnych. Strefa Ekstremalna przeznaczona jest odważnych ! Najszybsze rollercoastery w parku, ogromne wahadła oraz ramię Space Boostera . Znajdziemy tu również strefę   Water Park, teren stylizowany na tropikalną wyspę, z 3 basenami i mnóstwem atrakcji oraz otwarty w 2018 r - park zjeżdżalni TROPICAL FUN !  Całość pilnowana jest przez wykwalifikowanych ratowników, pozwalając na spokojny wypoczynek i dobrą zabawę. Na terenie parku znajdziemy restauracje , sklepy z pamiątkami, kino, 4 sceny widowiskowe i miejsce z grami i zabawami interaktywnymi. 

W  sezonie 2018 powstały w Energylandii dwie spektakularne atrakcje:  totalny światowy HIT - Roller Coaster wodny "Speed", oraz Mega Coaster HYPERION.

Zobacz naszą ofertę http://www.sokoltravel.pl/wyci...


czytaj także
BON TURYSTYCZNY 500 + , Jak aktywować ? , Na co wykorzystać Bon 500 +?
17.09.2020
BON Turystyczny +500 zł
- czym jest?
- na co wykorzystać Bon 500 + ?
- jak go aktywować ?

KOMUNIKAT ! COVID -19
03.04.2020
#ZostanWDomu

Zostań w domu, nie narażaj siebie i swoich najbliższych


FERIE ! Wycieczka 2 luty 2020 - Zapisy do 23 stycznia !
17.01.2020
Jednodniowa wycieczka z okazji ferii -2 lutego (niedziela). Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami lub opiekunami! Wyjazd z Limanowej !