Znajdź wycieczkę dla siebie!
Region
Ilość dni
Wyjazd z
rodzaj
zakres cenowy(zł)
DZIEŃ DZIECKA - RUSZYŁY ZAPISY !
25.03.2019

 Energylandia to przede wszystkim największy park rozrywki w Polsce. Znajduje się w mieście Zator .

Atrakcje charakteryzujące się specjalnie dobraną tematyczną dekoracją i scenografią podzielone są na 4 strefy: 

Bajkolandia & Circus Zone  to kraina dla najmłodszych, z karuzelami, autkami i bohaterami ulubionych dziecięcych bajek. Strefa familijna to atrakcje przewidziane dla całych rodzin, są to zarówno roller coastery, jak i kilka atrakcji wodnych. Strefa Ekstremalna przeznaczona jest odważnych ! Najszybsze rollercoastery w parku, ogromne wahadła oraz ramię Space Boostera . Znajdziemy tu również strefę   Water Park, teren stylizowany na tropikalną wyspę, z 3 basenami i mnóstwem atrakcji oraz otwarty w 2018 r - park zjeżdżalni TROPICAL FUN !  Całość pilnowana jest przez wykwalifikowanych ratowników, pozwalając na spokojny wypoczynek i dobrą zabawę. Na terenie parku znajdziemy restauracje , sklepy z pamiątkami, kino, 4 sceny widowiskowe i miejsce z grami i zabawami interaktywnymi. 

W  sezonie 2018 powstały w Energylandii dwie spektakularne atrakcje:  totalny światowy HIT - Roller Coaster wodny "Speed", oraz Mega Coaster HYPERION.

Zobacz naszą ofertę http://www.sokoltravel.pl/wyci...


czytaj także
Gorący temat: wycieczki szkolne
19.09.2018
Drodzy Nauczyciele i Rodzice!
Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w organizacji wycieczki dla Waszych pociech/podopiecznych zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Przygotujemy sprawnie jak i kreatywnie ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb!
Targi Turystyczne
19.09.2018
W minionym czasie braliśmy udział w Targach Turystycznych "Atrakcje Regionu" w Chorzowie związane z tematyką turystyki weekendowej.