DZIEŃ DZIECKA - RUSZYŁY ZAPISY !
25.03.2019

 Energylandia to przede wszystkim największy park rozrywki w Polsce. Znajduje się w mieście Zator .

Atrakcje charakteryzujące się specjalnie dobraną tematyczną dekoracją i scenografią podzielone są na 4 strefy: 

Bajkolandia & Circus Zone  to kraina dla najmłodszych, z karuzelami, autkami i bohaterami ulubionych dziecięcych bajek. Strefa familijna to atrakcje przewidziane dla całych rodzin, są to zarówno roller coastery, jak i kilka atrakcji wodnych. Strefa Ekstremalna przeznaczona jest odważnych ! Najszybsze rollercoastery w parku, ogromne wahadła oraz ramię Space Boostera . Znajdziemy tu również strefę   Water Park, teren stylizowany na tropikalną wyspę, z 3 basenami i mnóstwem atrakcji oraz otwarty w 2018 r - park zjeżdżalni TROPICAL FUN !  Całość pilnowana jest przez wykwalifikowanych ratowników, pozwalając na spokojny wypoczynek i dobrą zabawę. Na terenie parku znajdziemy restauracje , sklepy z pamiątkami, kino, 4 sceny widowiskowe i miejsce z grami i zabawami interaktywnymi. 

W  sezonie 2018 powstały w Energylandii dwie spektakularne atrakcje:  totalny światowy HIT - Roller Coaster wodny "Speed", oraz Mega Coaster HYPERION.

Zobacz naszą ofertę http://www.sokoltravel.pl/wyci...


czytaj także
Regulamin - Rozdanie na Facebooku
17.11.2023
2023/2024 - ruszyły zapisy na szkolne wycieczki!
30.08.2023
Witaj szkoło!
Rok szkolny nie musi kojarzyć się wyłącznie z nauką. Pozwól sobie i swoim Uczniom na odskocznię od szkolnej rutyny i zorganizuj z nami wycieczkę, którą Twoi podopieczni zapamiętają na lata.
Wakacje 2023 - ruszają zapisy na wycieczki!
27.06.2023
Sezon wakacyjny - czas start! Marzysz o niezapomnianej i pełnej atrakcji przygodzie? Chcesz odkryć nieznane wcześniej zakamarki naszego pięknego kraju? Zapraszamy! Zabierzemy Cię w najbardziej wyjątkowe miejsca, a wszystko to w miłej atmosferze!